Jerzy Eigner zwycięża w T1 DMGP 2018/19

W Legnicy, w DK ATRIUM, dnia 6.X.2018, odbył się nasz pierwszy turniej w cyklu Dolnośląskiego Młodzieżowego Grand Prix 2018/19. Pierwsze miejsce zdobył Jerzy Eigner, który uzyskał 6,0 pkt w 7 rundach. Drugie i trzecie miejsce zdobyli kolejno: Marek Lasok i Weronika Szachniewicz. Gratulujemy!

Szczegóły turnieju T1  Strona turnieju Komunikat turnieju

Rywalizacja pierwszej trójki była bardzo zacięta, a o kolejności decydowała punktacja dodatkowa:

M-ce Nazwisko Imię Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 Eigner, Jerzy 6.0 22.00 31.50 6 25.0
2 Lasok, Marek 6.0 21.50 29.50 6 26.0
3 Szachniewicz, Weronika 6.0 21.50 29.50 6 24.0

Wyniki klasyfikacji cyklu turniejowego:

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3I T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Eigner, Jerzy2005050505002000
2Komendecki, Antoni1700384042501700
3Lasok, Marek166453942403420034
4Tatys, Franciszek157374239393719437
5Komendecki, Grzegorz1560453537391560
6Karaszewski, Gabriel1543937038401540
7Miklosz, Małgorzata1473603835381470
8Miklosz, Krzysztof1433803636331430
9Tatys, Barbara134323433243515824
10Szachniewicz, Weronika132420045451320
11Urban, Bartłomiej128303331342114921
12Kalinowski, Aleksander126313034293115529
13Nowicki, Jan118272827233614123
14Fiedorek, Kamila104035370321040
15Lipczyńska, Antonina1032827025231030
16Biesaga, Kacper9734320310970
17Wilkomirska, Joanna9029003229900
18Jaworski, Jakub8800281842880
19Jankowski, Wojciech8203102130820
20Wańkowicz, Helena81241802019810
21Wańkowicz, Julia78232101618780
22Czupak, Szymon734000330730
23Pawłowski, Cyprian700400300700
24Zioło, Aleksander6702426170670
25Synowiec, Dawid570030270570
26Kaczmarczyk, Bartłomiej560002828560
27Wonsowicz, Jurij540032220540
28Domaniecki, Bartosz48029190480
29Paczkowski, Mateusz480022917480
30Ozdoba, Jakub47252200470
31Róg, Bartłomiej45004500450
32Rybarczyk, Mateusz420261600420
33Szanduła, Aleksander420001527420
34Mokrzycki, Filip390192000390
35Sobieska, Maria370201520370
36Wilkowski, Wiktor370001126370
37Muryn, Krzysztof36036000360
38Bobela, Jacek35350000350
39Malinowski, Adam350021140350
40Bobela, Maciej33330000330
41Kałuszka, Oliwia29002900290
42Szarmach, Marika28017650280
43Swidrak, Karol280018100280
44Nazar, Kaszczuk26260000260
45Zań, Jakub26000260260
46Fassa, Bartosz26000620260
47Nuckowska, Karina25025000250
48Zych, Maksymilian25002500250
49Szałęga, Filip25000025250
50Silva Glapinski, Sean24002400240
51Świętojański, Hubert24000024240
52Woźny, Marianna23023000230
53Ślipko, Krzysztof23002300230
54Grochowski, Franciszek23009014230
55Bąkowski, Eryk22220000220
56Miecierz, Horacy22000022220
57Juszczyk, Nataniel19000190190
58Marciniak, Igor17001700170
59Szott, Aleksander17007010170
60Woźny, Justyna16016000160
61Frost, Filip16000016160
62Jamroży, Maciej15000312150
63Lemiech, Emilia15000015150
64Zdancewicz, Michał14001400140
65Ponczarski, Wojciech13001300130
66Waluszko, Emilian13000130130
67Wilhelmi, Julia13000013130
68Ziolo, Emilia12001200120
69Andrasz, Damian12000120120
70Rostik, Matsak11001100110
71Witkowska, Róża11000011110
72Witek, Norbert10001000100
73Macias, Marcel90000990
74Jędrysiak, Jacek80080080
75Lipiński, Mikołaj80008080
76Dygas, Anastazja80000880
77Biesaga, Ksawery70007070
78Równanek, Karol70000770
79Grzadkowska, Wiktoria50050050
80Dobrzynski, Jakub40040040
81Niedźwiedź, Kacper40004040
82Symulewicz, Marcel10001010
83Sobczak, Bartosz00000000
84Zięba, Igor00000000
85Korczyńska, Małgorzata00000000
86Alfawicka, Aleksandra00000000
87Spychalski, Ksawery00000000
Ten wpis został opublikowany w kategorii DMGP i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.