Jerzy Eigner zwycięża w T1 DMGP 2018/19

W Legnicy, w DK ATRIUM, dnia 6.X.2018, odbył się nasz pierwszy turniej w cyklu Dolnośląskiego Młodzieżowego Grand Prix 2018/19. Pierwsze miejsce zdobył Jerzy Eigner, który uzyskał 6,0 pkt w 7 rundach. Drugie i trzecie miejsce zdobyli kolejno: Marek Lasok i Weronika Szachniewicz. Gratulujemy!

Szczegóły turnieju T1  Strona turnieju Komunikat turnieju

Rywalizacja pierwszej trójki była bardzo zacięta, a o kolejności decydowała punktacja dodatkowa:

M-ce Nazwisko Imię Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 Eigner, Jerzy 6.0 22.00 31.50 6 25.0
2 Lasok, Marek 6.0 21.50 29.50 6 26.0
3 Szachniewicz, Weronika 6.0 21.50 29.50 6 24.0

Wyniki klasyfikacji cyklu turniejowego:

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3II T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Eigner, Jerzy10050505015050
2Lasok, Marek8745394212639
3Tatys, Franciszek8137423911837
4Komendecki, Grzegorz8004535800
5Komendecki, Antoni7803840780
6Karaszewski, Gabriel7639370760
7Miklosz, Krzysztof7438036740
8Miklosz, Małgorzata7436038740
9Fiedorek, Kamila7203537720
10Tatys, Barbara673234339932
11Biesaga, Kacper6634320660
12Kalinowski, Aleksander653130349530
13Urban, Bartłomiej643033319430
14Nowicki, Jan552728278227
15Lipczyńska, Antonina5528270550
16Zioło, Aleksander5002426500
17Domaniecki, Bartosz4802919480
18Ozdoba, Jakub4725220470
19Róg, Bartłomiej450045450
20Wańkowicz, Julia4423210440
21Szachniewicz, Weronika424200420
22Rybarczyk, Mateusz4202616420
23Wańkowicz, Helena4224180420
24Czupak, Szymon404000400
25Pawłowski, Cyprian400400400
26Mokrzycki, Filip3901920390
27Muryn, Krzysztof360360360
28Bobela, Jacek353500350
29Bobela, Maciej333300330
30Wonsowicz, Jurij320032320
31Jankowski, Wojciech310310310
32Synowiec, Dawid300030300
33Wilkomirska, Joanna292900290
34Kałuszka, Oliwia290029290
35Jaworski, Jakub280028280
36Nazar, Kaszczuk262600260
37Nuckowska, Karina250250250
38Zych, Maksymilian250025250
39Silva Glapinski, Sean240024240
40Woźny, Marianna230230230
41Szarmach, Marika230176230
42Ślipko, Krzysztof230023230
43Bąkowski, Eryk222200220
44Paczkowski, Mateusz220022220
45Malinowski, Adam210021210
46Sobieska, Maria200200200
47Swidrak, Karol180018180
48Marciniak, Igor170017170
49Woźny, Justyna160160160
50Sobieska, Maria150015150
51Zdancewicz, Michał140014140
52Panczarski, Wojciech130013130
53Ziolo, Emilia120012120
54Matsak, Raslyslaw110011110
55Witek, Norbert100010100
56Grochowski, Franciszek900990
57Jędrysiak, Jacek800880
58Szott, Aleksander700770
59Grzadkowska, Wiktoria500550
60Dobrzynski, Jakub400440
Ten wpis został opublikowany w kategorii DMGP i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.