Jerzy Eigner zwycięża w T1 DMGP 2018/19

W Legnicy, w DK ATRIUM, dnia 6.X.2018, odbył się nasz pierwszy turniej w cyklu Dolnośląskiego Młodzieżowego Grand Prix 2018/19. Pierwsze miejsce zdobył Jerzy Eigner, który uzyskał 6,0 pkt w 7 rundach. Drugie i trzecie miejsce zdobyli kolejno: Marek Lasok i Weronika Szachniewicz. Gratulujemy!

Szczegóły turnieju T1  Strona turnieju Komunikat turnieju

Rywalizacja pierwszej trójki była bardzo zacięta, a o kolejności decydowała punktacja dodatkowa:

M-ce Nazwisko Imię Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 Eigner, Jerzy 6.0 22.00 31.50 6 25.0
2 Lasok, Marek 6.0 21.50 29.50 6 26.0
3 Szachniewicz, Weronika 6.0 21.50 29.50 6 24.0

Wyniki klasyfikacji cyklu turniejowego:

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3I T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Lasok, Marek34345394240344245405037734
2Komendecki, Antoni332038404250503950233320
3Miklosz, Krzysztof313380363633405038423130
4Tatys, Franciszek31037423939373937393834737
5Komendecki, Grzegorz309045353739454242243090
6Tatys, Barbara27232343324353735353129624
7Miklosz, Małgorzata25636038353803636372560
8Szachniewicz, Weronika2554200454538404502550
9Kalinowski, Aleksander254313034293134310342540
10Karaszewski, Gabriel2323937038400033452320
11Wilkomirska, Joanna23129003229363332402310
12Nowicki, Jan22027282723362513342023313
13Jaworski, Jakub21900281842332837332190
14Lipczyńska, Antonina208282702523302218352080
15Urban, Bartłomiej20530333134210340222050
16Eigner, Jerzy20050505050000002000
17Wańkowicz, Julia190232101618282431291900
18Biesaga, Kacper1753432031026262601750
19Wańkowicz, Helena155241802019111817281550
20Szanduła, Aleksander1530001527322027321530
21Pawłowski, Cyprian13904003000030391390
22Frost, Filip134000016352929251340
23Malinowski, Adam1250021140312320161250
24Fassa, Bartosz110000620242712211100
25Fiedorek, Kamila1040353703200001040
26Synowiec, Dawid87003027003000870
27Paczkowski, Mateusz8300229171010015830
28Jankowski, Wojciech82031021300000820
29Świdrak, Karol790018100270240790
30Wilkowski, Wiktor740001126180019740
31Czupak, Szymon7340003300000730
32Woźny, Marianna72023000195250720
33Miecierz, Horacy70000022220026700
34Silva Glapinski, Sean68002400160280680
35Zioło, Aleksander67024261700000670
36Jaworska, Hanna64000000252118640
37Świętojański, Hubert61000024200017610
38Kaczmarczyk, Bartłomiej5600028280000560
39Nazar, Kaszczuk5626000000030560
40Wonsowicz, Jurij5400322200000540
41Jamroży, Maciej52000312015220520
42Szarmach, Marika5201765066012520
43Szott, Aleksander49007010841010490
44Domaniecki, Bartosz4802919000000480
45Ozdoba, Jakub4725220000000470
46Zięba, Igor46000000211411460
47Róg, Bartłomiej450045000000450
48Antosiak, Bartosz42000001511160420
49Biesaga, Ksawery4200070016190420
50Rybarczyk, Mateusz4202616000000420
51Koruch, Jakub41000001414130410
52Mokrzycki, Filip3901920000000390
53Witek, Norbert39001000001514390
54Mukhraev, Anton380000003800380
55Sobieska, Maria3702015200000370
56Szałęga, Filip3700002512000370
57Muryn, Krzysztof360360000000360
58Szczepanik, Oliwier3600000171900360
59Trochimowicz, Alicja360000000036360
60Bobela, Jacek353500000000350
61Witkowska, Róża3400001123000340
62Bobela, Maciej333300000000330
63Misiek, Marcel320000003200320
64Kałuszka, Oliwia290029000000290
65Rudkowska, Dorota290000029000290
66Woźny, Justyna2901600001210290
67Witwicka, Aurelia270000000027270
68Łabiński, Adam260000030230260
69Zań, Jakub260002600000260
70Nuckowska, Karina250250000000250
71Zych, Maksymilian250025000000250
72Grochowski, Franciszek230090140000230
73Ślipko, Krzysztof230023000000230
74Bąkowski, Eryk222200000000220
75Tołłoczko, Kornelia210000021000210
76Wilhelmi, Julia200000130070200
77Juszczyk, Nataniel190001900000190
78Lemiech, Emilia190000150040190
79Ziomek, Aleksander18000000990180
80Dzbanuszek, Monika170000001700170
81Marciniak, Igor170017000000170
82Alfawicka, Aleksandra17000000809170
83Jędrysiak-Orosco, Jacek14008000060140
84Zdancewicz, Michał140014000000140
85Pawłowicz, Robert130000013000130
86Ponczarski, Wojciech130013000000130
87Waluszko, Emilian130001300000130
88Walenkiewicz, Adrian130000000013130
89Andrasz, Damian120001200000120
90Ziolo, Emilia120012000000120
91Kartkowska, Hanna11000000380110
92Łodyga, Oliwia110000000110110
93Rostik, Matsak110011000000110
94Macias, Marcel900009000090
95Riss, Ksawery900000900090
96Dygas, Anastazja800008000080
97Lipiński, Mikołaj800080000080
98Jankowiak, Kryspin800000000880
99Bąkowska, Wiktoria700000070070
100Równanek, Karol700007000070
101Wołkowski, Kacper700000700070
102Malinowska, Patrycja700000000770
103Walenkiewicz, Dawid600000000660
104Cybulska, Nina500000500050
105Grzadkowska, Wiktoria500500000050
106Nowicka, Julia500000005050
107Polski, Bartosz500000023050
108Fassa, Robert500000000550
109Dobrzynski, Jakub400400000040
110Niedźwiedź, Kacper400040000040
111Rupiczak, Maksymilian400000400040
112Czarnecki, Paweł400000000440
113Górny, Janusz300000012030
114Stępniak, Dominik200000200020
115Malowany, Tomasz100000100010
116Symulewicz, Marcel100010000010
117Enzinger, Hanna000000000000
118Godecka, Natalia000000000000
119Górny, Tymoteusz000000000000
120Guszpit, Jesica000000000000
121Korczyńska, Małgorzata000000000000
122Lorenc, Zofia000000000000
123Polski, Dawid000000000000
124Skowron, Wojciech000000000000
125Sobczak, Bartosz000000000000
126Spychalski, Ksawery000000000000
127Świętalska, Martyna000000000000
128Węgrzyn, Szymon000000000000
Ten wpis został opublikowany w kategorii DMGP i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.