Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich, Legnica 18-19.V.2019 – dzień 2

Drugi dzień przynosi kolejne rozstrzygnięcia na szachownicach Mistrzostw DS w Szachach Szybkich 2019. Ostatnią, 9 rundę skończyły dziewczęta do lat 10 i mamy powody do radości, gdyż 1 miejsce zajęła Małgorzata Miklosz! Gratulujemy również miedziowym nowych kategorii szachowych: Szczegóły turnieju

Również 1 miejsce zajmuje Antoni Komendecki! Brawa!

W grupie dziewcząt do lat 12 Julia Salamon zdobyła 3 miejsce! W tej grupie, po 9 rundach były trzy pierwsze miejsca ex aequo i po dogrywkach Julia uzyskała w sumie brązowy medal.

W grupie chłopców do 12 lat 2 miejsce zajął CM Piotr Kejna. Również mamy tutaj zdobycie nowej kategorii szachowej:

W grupie chłopców do lat 14 wystartowali: Jerzy Eigner – 7 m-ce oraz Marek Lasok – 10 m-ce. A w klasyfikacji chłopców 17-18 lat (grupa chłopców 16-18 lat) – 2 miejsce zajął Wiktor Lewandowski!

W klasyfikacji dziewcząt w wieku 15-16 lat 2 miejsce zajęła Weronika Szachniewicz, a w klasyfikacji 17-18 lat (grupa dziewcząt 14-18 lat) – 2 miejsce zdobyła Maria Elena Lascar. Gratulacje!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.