Weekendowe granie

Również i w ten szachowy weekend (22-24.IV.2022) mamy kilka wieści o grach naszych zawodników. W wrocławskim, piątkowym turnieju: Grand Prix Polonii Wrocław, w siedmiu rundach szachów szybkich, Jan Wańkowicz uzyskał 3.0 pkt i zajął 22 m-ce, a Kacper Mazur zdobył 3.0 pkt zajął 29 m-ce.

W sobotnim turnieju Grand Prix Mistrzostw Bogatyni Gabriel Karaszewski wywalczył 2 miejsce, zdobywając 5.5 pkt w siedmiu partiach.

W tym samym czasie we Wrocławiu Wojtek Kalinowski, w turnieju OMW do 7 lat, zajął 5 miejsce, zdobywając 3.5 pkt w 6 partiach.

W turnieju: Kwietniowy Wyścig po Kategorie (23-24.IV.2022), we Wrocławiu, zagrało pięcioro miedziowych. W grupie A Marek Lasok zdobył 4.0 pkt w pięciu partiach szachów klasycznych i zajął 3 miejsce, zdobywając przy tym „połówkę” normy na I kat., Małgosia Miklosz zdobyła 3.0 pkt i 6 m-ce, a Kacper Mazur – 3.0 pkt i 9 m-ce; w grupie B: Paulina Kowalczuk, w siedmiu rundach, zdobyła 3.0 pkt i zajęła 12 m-ce; w grupie C, Kornel Miłek zdobył 5.0 pkt i III kategorię szachową, zajmując 3 miejsce. Brawo!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.