Weekendowe granie

Od 29.IV do 3.V.2022 trwał we Wrocławiu MAJOWY WROCŁAW OPEN – „O ZŁOTĄ IGLICĘ” – GRUPA A, gdzie zagrał CM Piotr Kejna.

Brawo !! Jest 1 miejsce!

Wcześniej zakończył się turniej w grupie B, gdzie w szachach klasycznych 1 miejsce, z 6.5 pkt w 7 partiach wywalczył Remigiusz Olejarczyk. Robi wrażenie również uzyskane 96 pkt do rankingu FIDE! Marek Lasok uzyskał 6 miejsce z 5.0 pkt; Daria Repetilo – 21 m-ce z 3.0 pkt, a Kacper Mazur: 28 m-ce z 2.5 pkt. Daria uzyskała 3 miejsce wśród kobiet i 4 m-ce w klasyfikacji do 12 lat.

W sobotę 30.IV Gabriel Karaszewski i Małgosia Miklosz uczestniczyli w Mistrzostwach Okręgu Libereckiego w szachach szybkich (Krajský přebor jednotlivců ŠSLK v rapid šachu 2022). Gabryś zdobył 5.0 pkt w 8 partiach i zajął 11 miejsce (2 miejsce do 15 lat), a Gosia z 4.0 pkt uplasowała się na 22 miejscu (4 m-ce do 15 lat). Oboje znacznie zwiększyli swoje rankingi R.FIDE.

Również w sobotę Karolina Chrzanowska zagrała wśród 112 zawodników, w Grand Prix Radkowa i Ziemi Kłodzkiej i zajęła w klasyfikacji generalnej 45 miejsce z 5.0 pkt w 9 partiach oraz 1 miejsce w klasyfikacji dziewcząt do 12 lat! Brawo!

W ten weekend można było również śledzić partie lidera naszej drużyny w Ekstralidze. GM Nguyen, Thai Dai Van zagrał dwie partie w Bundeslidze: livechess24

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.