Weekendowe granie – 8-9.II.2020

Prawdziwe święto szachowe odbyło się 8.II.2020 w Świdnicy – podczas X Szachowych Mistrzostw Świdnicy, w trzech grupach szachów szybkich zagrało 145 zawodników. Oto wyniki naszych szachistów: Galeria

C Janeczek, Maksymilian 4.5 10; 1 w kat. juniorzy do 7 lat

We Wrocławiu w dniach 8-9.II.2020 odbył się trzeci turniej w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia w szachach klasycznych. Do tych zawodów przystąpili: CM Piotr Kejna oraz Gabriel Karaszewski. Piotrowi udało się tutaj zdobyć 4 m-ce z 5.5 pkt w siedmiu partiach, a Gabryś zdobył 11 m-ce zdobywając 4.5 pkt. Wśród juniorów zajęli oni odpowiednio 2 i 6 miejsce. W turnieju wystąpiło 58 zawodników. Szczegóły turnieju    video

W Jeleniej Górze, w turnieju: Karkonoski Turniej Feryjny 1200-1250 / grupa C – wystartowała Aleksandra Alfawicka i zajęła 7 miejsce, zdobywając 4.0 pkt. Szczegóły turnieju

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.