Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix – turniej 3

W dniu 1.II.2020, w legnickim DK ATRIUM odbył się trzeci turniej szachowy w cyklu DMGP 2019/20.

Z 6.5 pkt wygrał go Antoni Komendecki. Druga była Małgosia Miklosz – 6.0 pkt, a trzecie miejsce zajął Marek Lasok – 5.5 pkt.

Szczegóły turnieju      Szczegóły cyklu

 Nazwisko, ImięwynikXII T1I T2II T3III T4IV T5V T6VI T7VII T8SUMAMIN
1Komendecki, Antoni10045505014545
2Komendecki, Grzegorz9550453813338
3Lasok, Marek8442404212440
4Miklosz, Krzysztof8240423411634
5Miklosz, Małgorzata8136344511534
6Izbiński, Wojciech7839392710527
7Lipczyńska, Antonina7237293510129
8Frost, Filip7203537720
9Kalinowski, Aleksander6933333610233
10Malinowski, Adam6835323310032
11Nowicki, Jan663825289125
12Szanduła, Aleksander653431218621
13Jaworska, Hanna6024360600
14Urban, Bartłomiej5702730570
15Kwaśniak, Franciszek543219227319
16Ślipko, Krzysztof532921247421
17Wańkowicz, Helena5302825530
18Ziemlicki, Karol503015206515
19Kozakiewicz, Krzysztof5018032500
20Fassa, Bartosz4926023490
21Grochowski, Franciszek473111165811
22Melski, Filip4127914509
23Pierzga, Tymoteusz4028012400
24Szarmach, Marika402020115111
25Karaszewski, Gabriel400040400
26Alfawicka, Aleksandra3915249489
27Szott, Aleksander3922170390
28Wańkowicz, Julia3902217390
29Mukhraev, Anton390039390
30Wilkomirska, Joanna380380380
31Czupak, Szymon370370370
32Malinowska, Patrycja3416187417
33Melski, Alan3301419330
34Leń, Patryk3119120310
35Kumor, Marek3101615310
36Bobeła, Maciej310031310
37Jaworski, Jakub300300300
38Janicki, Cyprian2911018290
39Bobeła, Jacek290029290
40Fiedorek, Kamila260260260
41Nowicka, Julia2613130260
42Kaczmarczyk, Bartłomiej260026260
43Minicki, Bonifacy252500250
44Woźny, Marianna232300230
45Świerczyński, Adam230230230
46Maruda, Wojciech2212010220
47Paczkowski, Mateusz212100210
48Woźny, Justyna171700170
49Węgrzyn, Szymon141400140
50Jaworski, Aleksander130013130
51Wójcik, Wojtek100100100
52Świder, Gabriel808080
53Bach, Adam800880
54Zięba, Igor600660
55Zakrzewska, Emilia500550
56Rosiński, Mikołaj400440
57Zarębska, Adrianna300330
58Strzelecki, Dominik200220
59Jednorał, Dominik100110
60Głęboka, Karolina100110
61Jednorał, Weronika100110
62Stanisławski, Marcel100110
63Abucewicz, Filip100110
Ten wpis został opublikowany w kategorii DMGP i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.