Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix

Cykliczny turniej organizowany od 1992 roku przez K.Sz. Miedź Legnica, przy współpracy z Domem Kultury „ATRIUM”.

Grand Prix, w tym roku składa się z 8 comiesięcznych turniejów w szachach szybkich organizowanych od grudnia do czerwca.

kolejny turniej już 11.I.2020 komunikat turnieju

Wyniki XXVIII DMGP 2019/20:

 Nazwisko, ImięwynikXII T1I T2II T3III T4IV T5V T6VI T7VII T8SUMAMIN
1Komendecki, Grzegorz5050500
2Komendecki, Antoni4545450
3Lasok, Marek4242420
4Miklosz, Krzysztof4040400
5Izbiński, Wojciech3939390
6Nowicki, Jan3838380
7Lipczyńska, Antonina3737370
8Miklosz, Małgorzata3636360
9Malinowski, Adam3535350
10Szanduła, Aleksander3434340
11Kalinowski, Aleksander3333330
12Kwaśniak, Franciszek3232320
13Grochowski, Franciszek3131310
14Ziembicki, Karol3030300
15Ślipko, Krzysztof2929290
16Pierzga, Tymoteusz2828280
17Melski, Filip2727270
18Fassa, Bartosz2626260
19Minicki, Bonifacy2525250
20Jaworska, Hanna2424240
21Woźny, Marianna2323230
22Szott, Aleksander2222220
23Paczkowski, Mateusz2121210
24Szarmach, Marika2020200
25Leń, Patryk1919190
26Kozakiewicz, Krzysztof1818180
27Woźny, Justyna1717170
28Malinowska, Patrycja1616160
29Alfawicka, Aleksandra1515150
30Węgrzyn, Szymon1414140
31Nowicka, Julia1313130
32Maruda, Wojciech1212120
33Janicki, Cyprian1111110

Wyniki XXVII DMGP 2018/19:

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3I T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Lasok, Marek34345394240344245405037734
2Komendecki, Antoni332038404250503950233320
3Miklosz, Krzysztof313380363633405038423130
4Tatys, Franciszek31037423939373937393834737
5Komendecki, Grzegorz309045353739454242243090
6Tatys, Barbara27232343324353735353129624
7Miklosz, Małgorzata25636038353803636372560
8Szachniewicz, Weronika2554200454538404502550
9Kalinowski, Aleksander254313034293134310342540
10Karaszewski, Gabriel2323937038400033452320
11Wilkomirska, Joanna23129003229363332402310
12Nowicki, Jan22027282723362513342023313
13Jaworski, Jakub21900281842332837332190
14Lipczyńska, Antonina208282702523302218352080
15Urban, Bartłomiej20530333134210340222050
16Eigner, Jerzy20050505050000002000
17Wańkowicz, Julia190232101618282431291900
18Biesaga, Kacper1753432031026262601750
19Wańkowicz, Helena155241802019111817281550
20Szanduła, Aleksander1530001527322027321530
21Pawłowski, Cyprian13904003000030391390
22Frost, Filip134000016352929251340
23Malinowski, Adam1250021140312320161250
24Fassa, Bartosz110000620242712211100
25Fiedorek, Kamila1040353703200001040
26Synowiec, Dawid87003027003000870
27Paczkowski, Mateusz8300229171010015830
28Jankowski, Wojciech82031021300000820
29Świdrak, Karol790018100270240790
30Wilkowski, Wiktor740001126180019740
31Czupak, Szymon7340003300000730
32Woźny, Marianna72023000195250720
33Miecierz, Horacy70000022220026700
34Silva Glapinski, Sean68002400160280680
35Zioło, Aleksander67024261700000670
36Jaworska, Hanna64000000252118640
37Świętojański, Hubert61000024200017610
38Kaczmarczyk, Bartłomiej5600028280000560
39Nazar, Kaszczuk5626000000030560
40Wonsowicz, Jurij5400322200000540
41Jamroży, Maciej52000312015220520
42Szarmach, Marika5201765066012520
43Szott, Aleksander49007010841010490
44Domaniecki, Bartosz4802919000000480
45Ozdoba, Jakub4725220000000470
46Zięba, Igor46000000211411460
47Róg, Bartłomiej450045000000450
48Antosiak, Bartosz42000001511160420
49Biesaga, Ksawery4200070016190420
50Rybarczyk, Mateusz4202616000000420
51Koruch, Jakub41000001414130410
52Mokrzycki, Filip3901920000000390
53Witek, Norbert39001000001514390
54Mukhraev, Anton380000003800380
55Sobieska, Maria3702015200000370
56Szałęga, Filip3700002512000370
57Muryn, Krzysztof360360000000360
58Szczepanik, Oliwier3600000171900360
59Trochimowicz, Alicja360000000036360
60Bobela, Jacek353500000000350
61Witkowska, Róża3400001123000340
62Bobela, Maciej333300000000330
63Misiek, Marcel320000003200320
64Kałuszka, Oliwia290029000000290
65Rudkowska, Dorota290000029000290
66Woźny, Justyna2901600001210290
67Witwicka, Aurelia270000000027270
68Łabiński, Adam260000030230260
69Zań, Jakub260002600000260
70Nuckowska, Karina250250000000250
71Zych, Maksymilian250025000000250
72Grochowski, Franciszek230090140000230
73Ślipko, Krzysztof230023000000230
74Bąkowski, Eryk222200000000220
75Tołłoczko, Kornelia210000021000210
76Wilhelmi, Julia200000130070200
77Juszczyk, Nataniel190001900000190
78Lemiech, Emilia190000150040190
79Ziomek, Aleksander18000000990180
80Dzbanuszek, Monika170000001700170
81Marciniak, Igor170017000000170
82Alfawicka, Aleksandra17000000809170
83Jędrysiak-Orosco, Jacek14008000060140
84Zdancewicz, Michał140014000000140
85Pawłowicz, Robert130000013000130
86Ponczarski, Wojciech130013000000130
87Waluszko, Emilian130001300000130
88Walenkiewicz, Adrian130000000013130
89Andrasz, Damian120001200000120
90Ziolo, Emilia120012000000120
91Kartkowska, Hanna11000000380110
92Łodyga, Oliwia110000000110110
93Rostik, Matsak110011000000110
94Macias, Marcel900009000090
95Riss, Ksawery900000900090
96Dygas, Anastazja800008000080
97Lipiński, Mikołaj800080000080
98Jankowiak, Kryspin800000000880
99Bąkowska, Wiktoria700000070070
100Równanek, Karol700007000070
101Wołkowski, Kacper700000700070
102Malinowska, Patrycja700000000770
103Walenkiewicz, Dawid600000000660
104Cybulska, Nina500000500050
105Grzadkowska, Wiktoria500500000050
106Nowicka, Julia500000005050
107Polski, Bartosz500000023050
108Fassa, Robert500000000550
109Dobrzynski, Jakub400400000040
110Niedźwiedź, Kacper400040000040
111Rupiczak, Maksymilian400000400040
112Czarnecki, Paweł400000000440
113Górny, Janusz300000012030
114Stępniak, Dominik200000200020
115Malowany, Tomasz100000100010
116Symulewicz, Marcel100010000010
117Enzinger, Hanna000000000000
118Godecka, Natalia000000000000
119Górny, Tymoteusz000000000000
120Guszpit, Jesica000000000000
121Korczyńska, Małgorzata000000000000
122Lorenc, Zofia000000000000
123Polski, Dawid000000000000
124Skowron, Wojciech000000000000
125Sobczak, Bartosz000000000000
126Spychalski, Ksawery000000000000
127Świętalska, Martyna000000000000
128Węgrzyn, Szymon000000000000

komunikat turnieju

Wyniki XXVI DMGP 2017/18:

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3II T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Lasok, Marek 33439384239365045394237036
2Szachniewicz, Weronika32440403838404542403936238
3Lewandowski, Wiktor31445454542450042503140
4Miklosz, Krzysztof28835373533303737373731830
5Tatys, Franciszek283034343235404032362830
6Lascar, Maria Elena2825005045420050452820
7Eigner, Jerzy2744250405004250002740
8Karaszewski, Gabriel25836393934370033402580
9Wilkomirska, Joanna251342921373238290312510
10Tatys, Barbara242028303631292336292420
11Sołtysiak, Kacper22532363326280380322250
12Miklosz, Małgorzata21424029300333231352140
13Komendecki, Grzegorz182370031380038381820
14Urban, Bartłomiej163283336033033001630
15Nowicki, Jan1600027242630272601600
16Fiedorek, Kamila 159270310340392801590
17Dziewiatowski, Mateusz15238423735000001520
18Pawłowski, Cyprian151310028034283001510
19Krajniak, Marcel13600027039353501360
20Wiśniewski, Wiktor1312101922202326001310
21Garbaczewska, Pola12833000035300301280
22Reczulski, Kamil121002202428025221210
23Kalinowski, Aleksander10723260292900001070
24Wańkowicz, Helena940000021192727940
25Jankowski, Wojciech93032000273400930
26Bazylczyk, Borys87293100270000870
27Bobeła, Jacek87030250032000870
28Silva-Glapiński, Sean87002800260033870
29Komendecki, Antoni8500040000450850
30Wańkowicz, Julia850000022152424850
31Bobeła, Maciek80024200036000800
32Czernatowicz, Jakub75000002425026750
33Miecierz, Horacy7322026250000730
34Izbiński, Wojceich6600320000034660
35Gołdyn, Wojciech6126350000000610
36Woźny, Marianna5200000002923520
37Kejna, Piotr500000500000500
38Dubińska, Julia4825023000000480
39Bąkowski, Eryk4600021025000460
40Ptak, Oliwier4500002102400450
41Szymków, Jakub  4220220000000420
42Kołacz, Aleksander4000000020020400
43Róg, Bartłomiej390000390000390
44Juszczyk, Nataniel3700018190000370
45Czupak, Szymon360000003600360
46Laskowski, Łukasz3500019160000350
47Pięta, Gilbert340000000340340
48 Vonsovych, Jurij310000031000310
49Paluch, Julia310000003100310
50Łabędzki, Jakub303000000000300
51Szkwała, Maila280000000028280
52Biedrzycki, Filip270270000000270
53Martiian, Kostek250250000000250
54Jopkiewicz, Adam250000250000250
55Tołłoczko, Kornelia250000000025250
56Zapaśnik, Jakub240024000000240
57Zań, Jakub230230000000230
58Pabisiak, Kevin230002300000230
59Kashchuk, Nazar230000230000230
60Skołorzyński, Adam230000000230230
61Domaniecki, Bartosz220000220000220
62Niemczyk, Szymon220000002200220
63Malinowski, Adam210000002100210
64Woźny, Justyna210000000021210
65Piątek, Kacper200002000000200
66Byszyński, Paweł180000180000180
67Ozdoba, Jakub180000001800180
68Jopkiewicz, Miłosz170000170000170
69Piątkowska, Weronika170000001700170
70Żaba, Antonina160000001600160

komunikat turnieju

Wyniki XXV DMGP 2016/17:

MiejsceNazwisko, ImięWYNIKXXIXIIIIIIIIIVVVISUMAMIN
1.Lewandowski Wiktor369504550425045424503690
2.Eigner Jerzy34838504535414245424538335
3.Lasok Marek31641363939363939414235236
4.Komendecki Antoni30937353840403834404134334
5.Tatys Franciszek28333263537393036393430926
6.Lascar Maria Elena2774500450375050502770
7.Komendecki Grzegorz267025363333323535382670
8.Garbaczewska Pola23835270343534370362380
9.Szachniewicz Weronika2320040413736038402320
10.Mazurek Hubert23240332603833310312320
11.Tatys Barbara22930202922303125303224920
12.Topoła Rafał216424242500400002160
13.Sołtysiak Kacper21400303129283234302140
14.Filipek Wojciech20326032293425029282030
15.Paluch Julia19327310282829025251930
16.Dziewiatowski Mateusz15839374100041001580
17.Parszeniew Adam136021002627230391360
18.Wilkomirska Joanna134000252402428331340
19.Pawłowski Cyprian12903002703503701290
20.Miklosz Krzysztof12436290000273201240
21.Grzebieniowski Michał1210003842410001210
22.Krajniak Marcel120002200232623261200
23.Jankowski Wojciech12002827320033001200
24.Kalinowski Aleksander10000002319223601000
25.Izbiński Wojciech93290036002800930
26.Wiśniewski Wiktor880002418002224880
27.Kaczmarczyk Bartłomiej840182421021000840
28.Kania Bartosz80002330000270800
29.Róg Bartłomiej7903400450000790
30.Gajzler Milan78003100262100780
31.Łabędzki Jakub77000002202629770
32.Szymków Jakub770001700161727770
33.Włodarska Ewa7603937000000760
34.Kołodziejski Wojciech75023330001900750
35.Burasiewicz Aleksander7131400000000710
36.Karaszewski Gabriel6400000029035640
37.Chmielewski Igor6303825000000630
38.Lorenc Marek62002120000210620
39.Tamioła Dominik5700026310000570
40.Szuścicki Dominik55000000132022550
41.Nowicki Jan5200000003121520
42.Dubińska Julia5000002700023500
43.Fiedorek Michał500000050000500
44.Silva Glapiński Sean4828000002000480
45.Kłaczek Radosław4832160000000480
46.Bazylczyk Borys4600280018000460
47.Berezowski Marcin4400002024000440
48.Horbal Jakub4100023001800410
49.Pawicki Filip410410000000410
50.Milczarczyk Grzegorz400000004000400
51.Labecki Jakub380000003800380
52.Ropella Paweł3800002101700380
53.Janik Albert370000000037370
54.Szoma Oskar3600200000160360
55.Sobotkiewicz Mateusz340034000000340
56.Jurek Mateusz343400000000340
57.Reczulski Kamil330000000330330
58.Ilkowska Aleksandra320000320000320
59.Pawicka Aleksandra320320000000320
60.Ptak Oliwier3100000011020310
61.Jamroż Maciej3100001701400310
62.Biedrzycki Filip300000003000300
63.Taiwo Tobi250817000000250
64.Cieślak Arkadiusz250000250000250
65.Zakrzewski Kacper252500000000250
66.Fedorczak Hubert240000000240240
67.Urban Bartosz240240000000240
68.Zakrzewski Dawid242400000000240
69.Siwak Adam220000220000220
70.Żygadło Mateusz220220000000220
71.Fiedorek Kamila200000020000200
72.Piątek Kacper190000000190190
73.Kulas Anna190019000000190
74.Warzocha Konrad190000190000190
75.Batog Anna190001900000190
76.Pięta Gilbert190190000000190
77.Budniak Gracjan180000000180180
78.Broniarz Piotr180018000000180
79.Steliga Oliwia180001800000180
80.Szyszko Eliasz170000017000170
81.Stefaniak Daniel170170000000170
82.Kogut Wojciech160001600000160
83.Bakowska Wiktoria150000001500150
84.Strycharz Szymon150150000000150
85.Paluszczak Marcel140140000000140
86.Zielińska Julia130130000000130
87.Michalski Jakub120000001200120
88.Rączka Patrycja120120000000120
89.Bąchor Julia110110000000110
90.Jurkian Przemysław100100000000100
91.Sak Hanna909000000090