Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix

Zapraszamy dzieci oraz młodzież na kolejny turniej szachowy z cyklu: Dolnośląskie Młodzieżowe GRAND PRIX 2017/18 – T4, który odbędzie się 3.II.2018 r. w Legnicy.

Kolejny turniej planowany jest na 24.II.2018.

Grand Prix składa się z 9-ciu turniejów organizowanych od października do czerwca.

Turniej jest zorganizowany przy współpracy z Domem Kultury „ATRIUM”:

W DMGP 2017/18 klasyfikacja po trzecim turnieju wygląda następująco:

MiejsceNazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3IIIIIIIVVVISUMAMIN
1Lascar, Maria Elena100500501000
2Eigner, Jerzy9242504013240
3Lewandowski, Wiktor9045454513545
4Lasok, Marek 8139384211938
5Dziewiatowski, Mateusz8038423711737
6Szachniewicz, Weronika8040403811838
7Karaszewski, Gabriel7836393911436
8Miklosz, Krzysztof7235373510735
9Sołtysiak, Kacper6932363310132
10Urban, Bartłomiej692833369728
11Tatys, Franciszek6803434680
12Wilkomirska, Joanna633429218421
13Gołdyn, Wojciech6126350610
14Bazylczyk, Borys6029310600
15Tatys, Barbara5802830580
16Fiedorek, Kamila 5827031580
17Bobeła, Jacek5503025550
18Miklosz, Małgorzata5324029530
19Kalinowski, Aleksander4923260490
20Dubińska, Julia4825023480
21Miecierz, Horacy4822026480
22Bobeła, Maciek4402420440
23Szymków, Jakub  4220220420
24Wiśniewski, Wiktor4021019400
25Komendecki, Grzegorz373700370
26Garbaczewska, Pola333300330
27Jankowski, Wojciech320320320
28Izbiński, Wojceich320032320
29Pawłowski, Cyprian313100310
30Łabędzki, Jakub303000300
31Silva-Glapiński, Sean280028280
32Biedrzycki, Filip270270270
33Nowicki, Jan270027270
34Martiian, Kostek250250250
35Zapaśnik, Jakub240024240
36Zań, Jakub230230230
37Reczulski, Kamil220022220

 

Przypominamy zasady punktacji:

1 miejsce-50 punktów
2 miejsce-45 punktów
3 miejsce-42 punkty
4 miejsce-40 punktów
5 miejsce-39 punktów
6 miejsce-38 punktów itd.
Zwycięzcą klasyfikacji generalnej zostaje zawodnik, który uzyskał najwięcej punktów z 9 turniejów, przy czym każdemu zawodnikowi odliczany jest najgorszy występ

Wyniki DMGP 2016/17:

MiejsceNazwisko, ImięWYNIKXXIXIIIIIIIIIVVVISUMAMIN
1.Lewandowski Wiktor369504550425045424503690
2.Eigner Jerzy34838504535414245424538335
3.Lasok Marek31641363939363939414235236
4.Komendecki Antoni30937353840403834404134334
5.Tatys Franciszek28333263537393036393430926
6.Lascar Maria Elena2774500450375050502770
7.Komendecki Grzegorz267025363333323535382670
8.Garbaczewska Pola23835270343534370362380
9.Szachniewicz Weronika2320040413736038402320
10.Mazurek Hubert23240332603833310312320
11.Tatys Barbara22930202922303125303224920
12.Topoła Rafał216424242500400002160
13.Sołtysiak Kacper21400303129283234302140
14.Filipek Wojciech20326032293425029282030
15.Paluch Julia19327310282829025251930
16.Dziewiatowski Mateusz15839374100041001580
17.Parszeniew Adam136021002627230391360
18.Wilkomirska Joanna134000252402428331340
19.Pawłowski Cyprian12903002703503701290
20.Miklosz Krzysztof12436290000273201240
21.Grzebieniowski Michał1210003842410001210
22.Krajniak Marcel120002200232623261200
23.Jankowski Wojciech12002827320033001200
24.Kalinowski Aleksander10000002319223601000
25.Izbiński Wojciech93290036002800930
26.Wiśniewski Wiktor880002418002224880
27.Kaczmarczyk Bartłomiej840182421021000840
28.Kania Bartosz80002330000270800
29.Róg Bartłomiej7903400450000790
30.Gajzler Milan78003100262100780
31.Łabędzki Jakub77000002202629770
32.Szymków Jakub770001700161727770
33.Włodarska Ewa7603937000000760
34.Kołodziejski Wojciech75023330001900750
35.Burasiewicz Aleksander7131400000000710
36.Karaszewski Gabriel6400000029035640
37.Chmielewski Igor6303825000000630
38.Lorenc Marek62002120000210620
39.Tamioła Dominik5700026310000570
40.Szuścicki Dominik55000000132022550
41.Nowicki Jan5200000003121520
42.Dubińska Julia5000002700023500
43.Fiedorek Michał500000050000500
44.Silva Glapiński Sean4828000002000480
45.Kłaczek Radosław4832160000000480
46.Bazylczyk Borys4600280018000460
47.Berezowski Marcin4400002024000440
48.Horbal Jakub4100023001800410
49.Pawicki Filip410410000000410
50.Milczarczyk Grzegorz400000004000400
51.Labecki Jakub380000003800380
52.Ropella Paweł3800002101700380
53.Janik Albert370000000037370
54.Szoma Oskar3600200000160360
55.Sobotkiewicz Mateusz340034000000340
56.Jurek Mateusz343400000000340
57.Reczulski Kamil330000000330330
58.Ilkowska Aleksandra320000320000320
59.Pawicka Aleksandra320320000000320
60.Ptak Oliwier3100000011020310
61.Jamroż Maciej3100001701400310
62.Biedrzycki Filip300000003000300
63.Taiwo Tobi250817000000250
64.Cieślak Arkadiusz250000250000250
65.Zakrzewski Kacper252500000000250
66.Fedorczak Hubert240000000240240
67.Urban Bartosz240240000000240
68.Zakrzewski Dawid242400000000240
69.Siwak Adam220000220000220
70.Żygadło Mateusz220220000000220
71.Fiedorek Kamila200000020000200
72.Piątek Kacper190000000190190
73.Kulas Anna190019000000190
74.Warzocha Konrad190000190000190
75.Batog Anna190001900000190
76.Pięta Gilbert190190000000190
77.Budniak Gracjan180000000180180
78.Broniarz Piotr180018000000180
79.Steliga Oliwia180001800000180
80.Szyszko Eliasz170000017000170
81.Stefaniak Daniel170170000000170
82.Kogut Wojciech160001600000160
83.Bakowska Wiktoria150000001500150
84.Strycharz Szymon150150000000150
85.Paluszczak Marcel140140000000140
86.Zielińska Julia130130000000130
87.Michalski Jakub120000001200120
88.Rączka Patrycja120120000000120
89.Bąchor Julia110110000000110
90.Jurkian Przemysław100100000000100
91.Sak Hanna909000000090