Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix

Cykliczny turniej organizowany od 1992 roku przez K.Sz. Miedź Legnica, przy współpracy z Domem Kultury „ATRIUM”.

Grand Prix składa się z 9-ciu comiesięcznych turniejów w szachach szybkich organizowanych od października do czerwca.

Kolejny turniej: T4 (2018/19) rozpocznie się 12.I.2019. Zapraszamy! Komunikat turnieju

Wyniki XXVII DMGP 2018/19:

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3II T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Eigner, Jerzy10050505015050
2Lasok, Marek8745394212639
3Tatys, Franciszek8137423911837
4Komendecki, Grzegorz8004535800
5Komendecki, Antoni7803840780
6Karaszewski, Gabriel7639370760
7Miklosz, Krzysztof7438036740
8Miklosz, Małgorzata7436038740
9Fiedorek, Kamila7203537720
10Tatys, Barbara673234339932
11Biesaga, Kacper6634320660
12Kalinowski, Aleksander653130349530
13Urban, Bartłomiej643033319430
14Nowicki, Jan552728278227
15Lipczyńska, Antonina5528270550
16Zioło, Aleksander5002426500
17Domaniecki, Bartosz4802919480
18Ozdoba, Jakub4725220470
19Róg, Bartłomiej450045450
20Wańkowicz, Julia4423210440
21Szachniewicz, Weronika424200420
22Rybarczyk, Mateusz4202616420
23Wańkowicz, Helena4224180420
24Czupak, Szymon404000400
25Pawłowski, Cyprian400400400
26Mokrzycki, Filip3901920390
27Muryn, Krzysztof360360360
28Bobela, Jacek353500350
29Bobela, Maciej333300330
30Wonsowicz, Jurij320032320
31Jankowski, Wojciech310310310
32Synowiec, Dawid300030300
33Wilkomirska, Joanna292900290
34Kałuszka, Oliwia290029290
35Jaworski, Jakub280028280
36Nazar, Kaszczuk262600260
37Nuckowska, Karina250250250
38Zych, Maksymilian250025250
39Silva Glapinski, Sean240024240
40Woźny, Marianna230230230
41Szarmach, Marika230176230
42Ślipko, Krzysztof230023230
43Bąkowski, Eryk222200220
44Paczkowski, Mateusz220022220
45Malinowski, Adam210021210
46Sobieska, Maria200200200
47Swidrak, Karol180018180
48Marciniak, Igor170017170
49Woźny, Justyna160160160
50Sobieska, Maria150015150
51Zdancewicz, Michał140014140
52Panczarski, Wojciech130013130
53Ziolo, Emilia120012120
54Matsak, Raslyslaw110011110
55Witek, Norbert100010100
56Grochowski, Franciszek900990
57Jędrysiak, Jacek800880
58Szott, Aleksander700770
59Grzadkowska, Wiktoria500550
60Dobrzynski, Jakub400440

 

Wyniki XXVI DMGP 2017/18:

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3II T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Lasok, Marek 33439384239365045394237036
2Szachniewicz, Weronika32440403838404542403936238
3Lewandowski, Wiktor31445454542450042503140
4Miklosz, Krzysztof28835373533303737373731830
5Tatys, Franciszek283034343235404032362830
6Lascar, Maria Elena2825005045420050452820
7Eigner, Jerzy2744250405004250002740
8Karaszewski, Gabriel25836393934370033402580
9Wilkomirska, Joanna251342921373238290312510
10Tatys, Barbara242028303631292336292420
11Sołtysiak, Kacper22532363326280380322250
12Miklosz, Małgorzata21424029300333231352140
13Komendecki, Grzegorz182370031380038381820
14Urban, Bartłomiej163283336033033001630
15Nowicki, Jan1600027242630272601600
16Fiedorek, Kamila 159270310340392801590
17Dziewiatowski, Mateusz15238423735000001520
18Pawłowski, Cyprian151310028034283001510
19Krajniak, Marcel13600027039353501360
20Wiśniewski, Wiktor1312101922202326001310
21Garbaczewska, Pola12833000035300301280
22Reczulski, Kamil121002202428025221210
23Kalinowski, Aleksander10723260292900001070
24Wańkowicz, Helena940000021192727940
25Jankowski, Wojciech93032000273400930
26Bazylczyk, Borys87293100270000870
27Bobeła, Jacek87030250032000870
28Silva-Glapiński, Sean87002800260033870
29Komendecki, Antoni8500040000450850
30Wańkowicz, Julia850000022152424850
31Bobeła, Maciek80024200036000800
32Czernatowicz, Jakub75000002425026750
33Miecierz, Horacy7322026250000730
34Izbiński, Wojceich6600320000034660
35Gołdyn, Wojciech6126350000000610
36Woźny, Marianna5200000002923520
37Kejna, Piotr500000500000500
38Dubińska, Julia4825023000000480
39Bąkowski, Eryk4600021025000460
40Ptak, Oliwier4500002102400450
41Szymków, Jakub  4220220000000420
42Kołacz, Aleksander4000000020020400
43Róg, Bartłomiej390000390000390
44Juszczyk, Nataniel3700018190000370
45Czupak, Szymon360000003600360
46Laskowski, Łukasz3500019160000350
47Pięta, Gilbert340000000340340
48 Vonsovych, Jurij310000031000310
49Paluch, Julia310000003100310
50Łabędzki, Jakub303000000000300
51Szkwała, Maila280000000028280
52Biedrzycki, Filip270270000000270
53Martiian, Kostek250250000000250
54Jopkiewicz, Adam250000250000250
55Tołłoczko, Kornelia250000000025250
56Zapaśnik, Jakub240024000000240
57Zań, Jakub230230000000230
58Pabisiak, Kevin230002300000230
59Kashchuk, Nazar230000230000230
60Skołorzyński, Adam230000000230230
61Domaniecki, Bartosz220000220000220
62Niemczyk, Szymon220000002200220
63Malinowski, Adam210000002100210
64Woźny, Justyna210000000021210
65Piątek, Kacper200002000000200
66Byszyński, Paweł180000180000180
67Ozdoba, Jakub180000001800180
68Jopkiewicz, Miłosz170000170000170
69Piątkowska, Weronika170000001700170
70Żaba, Antonina160000001600160

komunikat turnieju

Wyniki XXV DMGP 2016/17:

MiejsceNazwisko, ImięWYNIKXXIXIIIIIIIIIVVVISUMAMIN
1.Lewandowski Wiktor369504550425045424503690
2.Eigner Jerzy34838504535414245424538335
3.Lasok Marek31641363939363939414235236
4.Komendecki Antoni30937353840403834404134334
5.Tatys Franciszek28333263537393036393430926
6.Lascar Maria Elena2774500450375050502770
7.Komendecki Grzegorz267025363333323535382670
8.Garbaczewska Pola23835270343534370362380
9.Szachniewicz Weronika2320040413736038402320
10.Mazurek Hubert23240332603833310312320
11.Tatys Barbara22930202922303125303224920
12.Topoła Rafał216424242500400002160
13.Sołtysiak Kacper21400303129283234302140
14.Filipek Wojciech20326032293425029282030
15.Paluch Julia19327310282829025251930
16.Dziewiatowski Mateusz15839374100041001580
17.Parszeniew Adam136021002627230391360
18.Wilkomirska Joanna134000252402428331340
19.Pawłowski Cyprian12903002703503701290
20.Miklosz Krzysztof12436290000273201240
21.Grzebieniowski Michał1210003842410001210
22.Krajniak Marcel120002200232623261200
23.Jankowski Wojciech12002827320033001200
24.Kalinowski Aleksander10000002319223601000
25.Izbiński Wojciech93290036002800930
26.Wiśniewski Wiktor880002418002224880
27.Kaczmarczyk Bartłomiej840182421021000840
28.Kania Bartosz80002330000270800
29.Róg Bartłomiej7903400450000790
30.Gajzler Milan78003100262100780
31.Łabędzki Jakub77000002202629770
32.Szymków Jakub770001700161727770
33.Włodarska Ewa7603937000000760
34.Kołodziejski Wojciech75023330001900750
35.Burasiewicz Aleksander7131400000000710
36.Karaszewski Gabriel6400000029035640
37.Chmielewski Igor6303825000000630
38.Lorenc Marek62002120000210620
39.Tamioła Dominik5700026310000570
40.Szuścicki Dominik55000000132022550
41.Nowicki Jan5200000003121520
42.Dubińska Julia5000002700023500
43.Fiedorek Michał500000050000500
44.Silva Glapiński Sean4828000002000480
45.Kłaczek Radosław4832160000000480
46.Bazylczyk Borys4600280018000460
47.Berezowski Marcin4400002024000440
48.Horbal Jakub4100023001800410
49.Pawicki Filip410410000000410
50.Milczarczyk Grzegorz400000004000400
51.Labecki Jakub380000003800380
52.Ropella Paweł3800002101700380
53.Janik Albert370000000037370
54.Szoma Oskar3600200000160360
55.Sobotkiewicz Mateusz340034000000340
56.Jurek Mateusz343400000000340
57.Reczulski Kamil330000000330330
58.Ilkowska Aleksandra320000320000320
59.Pawicka Aleksandra320320000000320
60.Ptak Oliwier3100000011020310
61.Jamroż Maciej3100001701400310
62.Biedrzycki Filip300000003000300
63.Taiwo Tobi250817000000250
64.Cieślak Arkadiusz250000250000250
65.Zakrzewski Kacper252500000000250
66.Fedorczak Hubert240000000240240
67.Urban Bartosz240240000000240
68.Zakrzewski Dawid242400000000240
69.Siwak Adam220000220000220
70.Żygadło Mateusz220220000000220
71.Fiedorek Kamila200000020000200
72.Piątek Kacper190000000190190
73.Kulas Anna190019000000190
74.Warzocha Konrad190000190000190
75.Batog Anna190001900000190
76.Pięta Gilbert190190000000190
77.Budniak Gracjan180000000180180
78.Broniarz Piotr180018000000180
79.Steliga Oliwia180001800000180
80.Szyszko Eliasz170000017000170
81.Stefaniak Daniel170170000000170
82.Kogut Wojciech160001600000160
83.Bakowska Wiktoria150000001500150
84.Strycharz Szymon150150000000150
85.Paluszczak Marcel140140000000140
86.Zielińska Julia130130000000130
87.Michalski Jakub120000001200120
88.Rączka Patrycja120120000000120
89.Bąchor Julia110110000000110
90.Jurkian Przemysław100100000000100
91.Sak Hanna909000000090