Jerzy Eigner zwycięża w kolejnym Grand Prix – T4, Legnica 3.II.2018

3.II.2018 odbył się w Legnicy, a dokładniej w Domu Kultury ATRIUM, czwarty turniej w cyklu Dolnośląskiego Grand Prix 2017/18. Turniej wygrał po zaciętej walce Jerzy Eigner (6pkt), druga była Maria Elena Lascar (6pkt), a trzeci był Wiktor Lewandowski (5pkt).  Szczegóły turnieju

Kolejny turniej nr 5 już 24 lutego. Poniżej znajduje się tabela turniejowa uwzględniająca klasyfikację po czterech rundach.  Galeria zdjęć

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3II T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Lasok, Marek 292393842393650453932836
2Szachniewicz, Weronika285404038384045424032338
3Eigner, Jerzy274425040500425002740
4Lewandowski, Wiktor264454545424500422640
5Miklosz, Krzysztof251353735333037373728130
6Tatys, Franciszek2470343432354040322470
7Lascar, Maria Elena23750050454200502370
8Karaszewski, Gabriel218363939343700332180
9Tatys, Barbara2130283036312923362130
10Wilkomirska, Joanna2203429213732382902200
11Sołtysiak, Kacper193323633262803801930
12Miklosz, Małgorzata179240293003332311790
13Urban, Bartłomiej16328333603303301630
14Nowicki, Jan160002724263027261600
15Fiedorek, Kamila 15927031034039281590
16Dziewiatowski, Mateusz1523842373500001520
17Pawłowski, Cyprian15131002803428301510
18Komendecki, Grzegorz1443700313800381440
19Krajniak, Marcel1360002703935351360
20Wiśniewski, Wiktor131210192220232601310
21Kalinowski, Aleksander1072326029290001070
22Reczulski, Kamil99002202428025990
23Garbaczewska, Pola9833000035300980
24Jankowski, Wojciech9303200027340930
25Bazylczyk, Borys8729310027000870
26Bobeła, Jacek8703025003200870
27Komendecki, Antoni850004000045850
28Bobeła, Maciek8002420003600800
29Miecierz, Horacy7322026250000730
30Wańkowicz, Helena6700000211927670
31Gołdyn, Wojciech612635000000610
32Wańkowicz, Julia6100000221524610
33Silva-Glapiński, Sean540028002600540
34Kejna, Piotr50000050000500
35Czernatowicz, Jakub490000024250490
36Dubińska, Julia482502300000480
37Bąkowski, Eryk460002102500460
38Ptak, Oliwier450000210240450
39Szymków, Jakub  422022000000420
40Róg, Bartłomiej39000039000390
41Juszczyk, Nataniel370001819000370
42Czupak, Szymon36000000360360
43Laskowski, Łukasz350001916000350
44Pięta, Gilbert34000000034340
45Izbiński, Wojceich32003200000320
46 Vonsovych, Jurij31000003100310
47Paluch, Julia31000000310310
48Łabędzki, Jakub30300000000300
49Woźny, Marianna29000000029290
50Biedrzycki, Filip27027000000270
51Martiian, Kostek25025000000250
52Jopkiewicz, Adam25000025000250
53Zapaśnik, Jakub24002400000240
54Zań, Jakub23023000000230
55Pabisiak, Kevin23000230000230
56Kashchuk, Nazar23000023000230
57Skołorzyński, Adam23000000023230
58Domaniecki, Bartosz22000022000220
59Niemczyk, Szymon22000000220220
60Malinowski, Adam21000000210210
61Piątek, Kacper20000200000200
62Kołacz, Aleksander20000000200200
63Byszyński, Paweł18000018000180
64Ozdoba, Jakub18000000180180
65Jopkiewicz, Miłosz17000017000170
66Piątkowska, Weronika17000000170170
67Żaba, Antonina16000000160160
Ten wpis został opublikowany w kategorii DMGP, Turnieje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.