Jerzy Eigner zwycięża w kolejnym Grand Prix – T4, Legnica 3.II.2018

3.II.2018 odbył się w Legnicy, a dokładniej w Domu Kultury ATRIUM, czwarty turniej w cyklu Dolnośląskiego Grand Prix 2017/18. Turniej wygrał po zaciętej walce Jerzy Eigner (6pkt), druga była Maria Elena Lascar (6pkt), a trzeci był Wiktor Lewandowski (5pkt).  Szczegóły turnieju

Kolejny turniej nr 5 już 24 lutego. Poniżej znajduje się tabela turniejowa uwzględniająca klasyfikację po czterech rundach.  Galeria zdjęć

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3II T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Lascar, Maria Elena14550050451450
2Eigner, Jerzy1424250405018240
3Lewandowski, Wiktor1354545454217742
4Lasok, Marek 1203938423915838
5Szachniewicz, Weronika1184040383815638
6Dziewiatowski, Mateusz1173842373515235
7Karaszewski, Gabriel1143639393414834
8Miklosz, Krzysztof1073537353314033
9Sołtysiak, Kacper1013236332612726
10Tatys, Franciszek10003434321000
11Wilkomirska, Joanna1003429213712121
12Urban, Bartłomiej972833360970
13Tatys, Barbara940283036940
14Miklosz, Małgorzata832402930830
15Kalinowski, Aleksander782326029780
16Miecierz, Horacy732202625730
17Komendecki, Grzegorz68370031680
18Wiśniewski, Wiktor622101922620
19Gołdyn, Wojciech61263500610
20Bazylczyk, Borys60293100600
21Pawłowski, Cyprian59310028590
22Fiedorek, Kamila 58270310580
23Bobeła, Jacek55030250550
24Nowicki, Jan51002724510
25Dubińska, Julia48250230480
26Bobeła, Maciek44024200440
27Szymków, Jakub  42202200420
28Komendecki, Antoni4000040400
29Garbaczewska, Pola3333000330
30Jankowski, Wojciech3203200320
31Izbiński, Wojceich3200320320
32Łabędzki, Jakub3030000300
33Silva-Glapiński, Sean2800280280
34Biedrzycki, Filip2702700270
35Krajniak, Marcel2700027270
36Martiian, Kostek2502500250
37Zapaśnik, Jakub2400240240
38Zań, Jakub2302300230
39Pabisiak, Kevin2300023230
40Reczulski, Kamil2200220220
41Bąkowski, Eryk2100021210
42Piątek, Kacper2000020200
43Laskowski, Łukasz1900019190
44Juszczyk, Nataniel1800018180
Ten wpis został opublikowany w kategorii DMGP, Turnieje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.