Antoni Komendecki, Małgorzata Miklosz -Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10

W dniach 24.II-03.III.2019 odbywają się w Szklarskiej Porębie Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10. W grupie chłopców uczestniczy Antoni Komendecki, a w grupie dziewcząt: Małgosia Miklosz.
W pierwszym dniu zawodów Małgosia zagrała z Wiktorią Śmietańską, faworytką Mistrzostw, posiadającą tytuł CM ...
Niestety Małgosia nie sprostała rywalce, ale walczyła bardzo dzielnie i dłuuuugo. Na końcu zawodów zostały na placu boju tylko te dwie szachistki (na zdjęciu; w rogu, przy oknie).
Antoś wygrał swoją pierwszą partię z Jakubem Kowalczykiem!
Pierwsze koty za płoty!
W drugim dniu turnieju, w rundach 2 i 3 Antoś uzyskał 1.5 pkt, a Gosia 1.0

Po trzecim dniu, po 4 rundach Antoś ma 3.5 pkt, a Gosia 2.0. Brawo!
Po piątej rundzie Antoś ma 4.0 pkt, a Gosia 3.0

Niestety 6 runda nie przysporzyła naszym zawodnikom dodatkowych punktów,
a runda 7 i 8 przyniosła Antkowi 1.0 pkt, a Gosi 0.5 pkt.

Przed nami ostatnia runda.
W ostatniej rundzie Antoś nie sprostał Dawidowi Jasiulewicz i zajął w sumie 23 miejsce z 5.0 pkt. 


W ostatniej rundzie Gosia uległa Wiktorii Dziodko i zajęła w turnieju 52 miejsce z 3.5 pkt.

Wyniki:

Chłopcy C10 – na żywo – PGN *** Dziewczęta D10 – na żywo – PGN *** video

 

Tak się przedstawiają wyniki zawodników C10 i D10 z Dolnego Śląska: 

m-ce   Nazwisko, Imię Klub Ranking Pkt
12.  II Uhryn, Mateusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1410 -56 6.0
23.  II Komendecki, Antoni KSz „Miedź” Legnica 1271 -17 5.0
26.  II+ Grobelny, Mikołaj KSz Polonia Wrocław 1177 +3 5.0
29.  II Trusewicz, Jakub KSz Jelonka Jelenia Góra 1136 +27 5.0
32.  II Uhryn, Łukasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1042 +96 4.5
42.  III Dobrowolski, Kamil MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1006 +62 4.0
55.  II Szreter, Marek MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1056 -35 3.5
57.  II Bieroński, Nikodem MGLKS „Parnas” Oława 1168 -115 3.0
66.  III Krawczyk, Eryk MUKS MDK Śródmieście Wrocław   2.0
m-ce   Nazwisko, Imię Klub Ranking Pkt
1.  CM Śmietańska, Wiktoria KSz Polonia Wrocław 1495 +18 8.5
11.  II+ Najdecka, Laura KSz Polonia Wrocław 1006 +56 6.0
17.  II Górska, Amelia MGLKS „Parnas” Oława   5.5
18.  II Doskocz, Dominika KS AZS Wratislavia 1050 -39 5.5
34.  II Wieczorek, Maja KSz Polonia Wrocław 1006 -14 4.5
36.  II Klintsevich, Aliaksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław   4.5
52.  II Miklosz, Małgorzata KSz „Miedź” Legnica   3.5
53.  III Popczyńska, Michalina MUKS MDK Śródmieście Wrocław   3.5
59.  III Najdecka, Amanda KSz Polonia Wrocław   2.5
61.  III Prędkiewicz, Emilia MGLKS „Parnas” Oława   2.5
63.  III Nakielna, Natalia KSz Polonia Wrocław   2.5
64.  IV Piejko, Weronika MGLKS „Parnas” Oława   2.0
Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.