Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix – Turniej 2

W dniu 11.1.2020, w legnickim DK Atrium, odbył się drugi turniej DMGP. Wśród 36 szachistów pierwsze miejsce zdobył Antoni Komendecki – 6 pkt. Drugi był Grześ Komendecki (5.5 pkt), a trzecie miejsce uzyskał Krzysztof Miklosz (5.5 pkt).

Szczegóły turnieju

Szczegóły cyklu turniejowego:

 Nazwisko, ImięwynikXII T1I T2II T3III T4IV T5V T6VI T7VII T8SUMAMIN
1Komendecki, Grzegorz5050459545
1Komendecki, Antoni5045509545
3Lasok, Marek4242408240
3Miklosz, Krzysztof4240428240
5Izbiński, Wojciech3939397839
6Nowicki, Jan3838256325
7Wilkomirska, Joanna38038380
8Lipczyńska, Antonina3737296629
9Czupak, Szymon37037370
10Miklosz, Małgorzata3636347034
10Jaworska, Hanna3624366024
12Malinowski, Adam3535326732
13Frost, Filip35035350
14Szanduła, Aleksander3434316531
15Kalinowski, Aleksander3333336633
16Kwaśniak, Franciszek3232195119
17Grochowski, Franciszek3131114211
18Ziemlicki, Karol3030154515
19Jaworski, Jakub30030300
20Ślipko, Krzysztof2929215021
21Pierzga, Tymoteusz28280280
22Wańkowicz, Helena28028280
23Melski, Filip27279369
24Urban, Bartłomiej27027270
25Fassa, Bartosz26260260
26Fiedorek, Kamila26026260
27Minicki, Bonifacy25250250
28Alfawicka, Aleksandra2415243915
29Woźny, Marianna23230230
30Świerczyński, Adam23023230
31Szott, Aleksander2222173917
32Wańkowicz, Julia22022220
33Paczkowski, Mateusz21210210
34Szarmach, Marika2020204020
35Leń, Patryk1919123112
36Kozakiewicz, Krzysztof18180180
37Malinowska, Patrycja1816183416
38Woźny, Justyna17170170
39Kumor, Marek16016160
40Węgrzyn, Szymon14140140
41Melski, Alan14014140
42Nowicka, Julia1313132613
43Maruda, Wojciech12120120
44Janicki, Cyprian11110110
45Wójcik, Wojtek10010100
46Świder, Gabriel80880
Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.