FM Kacper Grela – Akademickie Mistrzostwa Polski 2019

W dniach 18-20.I.2019 odbywają się Akademickie Mistrzostwa Polski. Nasz zawodnik, FM Kacper Grela reprezentuje tutaj Politechnikę Wrocławską.

W pierwszym rzędzie rozgrywane były zawody w turnieju indywidualnym, gdzie Kacper zdobył 8 miejsce (7 pkt) w klasyfikacji generalnej, a mistrzostwo wśród uczelni technicznych (UTE). Gratulacje!

Najlepszy z zawodników uzyskał zaledwie i aż o 0.5 pkt więcej od Kacpra, a za nim uplasowali się m.in. tacy zawodnicy jak GM G.Nasuta i GM D.Sadzikowski. Kacper przy okazji poprawił o Chg=2.61 swój ranking w szachach szybkich.

Turniej KobietTurniej MężczyznTurniej DrużynowyTransmisja LIVE

W dniach 19-20 stycznia trwały zawody drużynowe. Kacper zdobył w nich 6 pkt (Chg=1.20) i zdobył z Politechniką Wrocławską 4 miejsce, o 0.5 małego pkt za podium! Znowu wielkie gratulacje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.