Gabriel Karaszewski – VI TURNIEJ FINAŁOWY 2019 projektu Edukacja przez Szachy w szkole

Tuż po legnickim finale „Legniczanie dają mata”, w Warszawie odbył się 10.VI.2019r. VI TURNIEJ FINAŁOWY projektu Edukacja przez Szachy w szkole. Wraz z swoją szkołą wziął udział w tym turnieju Gabryś Karaszewski. W swojej grupie, wśród 63 zawodników – chłopców z I klas SP zajął 2 miejsce. Gratulacje! Galeria

Do tych zawodów wspólnie pojechały trzy szkoły z Dolnego Śląska (Bogatynia, Zgorzelec, Bolesławiec). Szkoła Gabrysia, na 62 szkoły, zajęła 7 m-ce. Zapraszamy inne szkoły do organizacji wspólnych sportowo-krajoznawczych wyjazdów na szkolne ogólnopolskie turnieje szachowe; kolejne duże zawody już na jesieni: Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Katowicach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.