Gabriel Karaszewski, Grzegorz Komendecki – Indywidualny Puchar Polski do 6, 7 i 8 lat – Poronin 2018

Od 28.IV do 6.V.2018 będzie trwał Indywidualny Puchar Polski w trzech najmłodszych kategoriach wiekowych: 6, 7 i 8 lat.

Ze strony naszego klubu reprezentację stanowią: Gabriel Karaszewski (7 lat) oraz Grzegorz Komendecki (8 lat).

Zakończył się już turniej 7-latków i możemy z dumą poinformować, że Gabryś zdobył 3 miejsce w tych najważniejszych w całym roku zawodach. Zdobył 7 pkt podobnie jak inni zawodnicy z podium. Rok temu Gabryś w swojej grupie wiekowej miał 7 miejsce i 6,0 pkt.     Szczegóły turnieju    Galeria

   

Grześ Komendecki ostatecznie zajął w Poroninie 22 miejsce z 5,5 pkt. Zdobył tutaj także III kategorię szachową, a w turnieju towarzyszącym blitza – ranking FIDE B1157. (film)

Z Dolnego Śląska uczestniczyli w turnieju:

C7 – ur. 2011 r.

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Klub Pkt.
3 III KARASZEWSKI, Gabriel KSz Miedź Legnica 7.0
20 IV DOBROWOLSKI, Kamil MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0
25 IV PIECHOCKI, Krystian KSz Polonia Wrocław 5.0
45 V STADNIK, Michał KSz Polonia Wrocław 3.0

D7 – ur. 2011 r.

19  bk KUCZAK, Klaudia UKS Szach-Mat Przemków 4.0

C6 – ur. 2012 i 2013 r.

6 IV Halhoul, Kamil MDK Wrocław-Krzyki 5.5
7 IV Pabiszczak, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5
11 IV Trusewicz, Remigiusz KSz Jelonka Jelenia Góra 4.5
22 bk Krawczyk, Martin Wrocław 2.0

D6 – ur. 2012 r.

2 IV Popczyńska, Michalina MUKS MDK Śródmieście Wrocław 7.5

oraz:

C8 – ur. 2010 r.
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Klub Pkt.
6 III BIEROŃSKI, Nikodem MGLKS Parnas Oława 6.5
11 II GROBELNY, Mikołaj KSz Polonia Wrocław 6.0
13 III KRAWCZYK, Eryk MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.0
16 III UHRYN, Łukasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5
22 IV KOMENDECKI, Grzegorz KSz Miedź Legnica 5.5
27 III SKUPIN, Bartosz MGLKS Parnas Oława 5.0
35 II PAWICKI, Filip KSz Polonia Wrocław 4.5
71  bk RAZMUS, Jan WKSz GANT HETMAN 2.0
D8 – ur. 2010 r.
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Klub Pkt.
1 CM Śmietańska, Wiktoria KSz Polonia Wrocław 8.5
8 III Pietryk, Hanna UKS SP3 w Bogatyni 6.0
11 III Doskocz, Dominika KS AZS Wratislavia 5.0
15 IV Pastuszka, Maja KS AZS Wratislavia 5.0
16 II Wieczorek, Maja KSz Polonia Wrocław 5.0
24 III Górska, Amelia MGLKS Parnas Oława 3.5
26 IV Prędkiewicz, Emilia MGLKS Parnas Oława 3.5

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.