MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ELIMINACJE LB-DS Szklarska Poręba 2018

W dniach 15-21.X.2018 odbył się turniej szachowy w rywalizacji zawodników z województw lubuskiego oraz dolnośląskiego: MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ELIMINACJE LB-DS. Młodzi szachiści walczyli o udział w finałach Mistrzostw Polski do 10 lat oraz w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (młodzież do 12 i 14 lat). Wśród zawodników grali również członkowie K.Sz. Miedź Legnica.

C13 8 Lasok, Marek 4.5 1262/+1.69

Po siedmiu rundach Małgosia Miklosz wygrała wszystkie swoje partie i zasłużenie zdobyła w tym momencie II kat. szachową. Gratulujemy!

Awans w grupach eliminacji strefowych do 9 lat uzyskuje po 6 najlepszych zawodniczek i
zawodników. AWANS – ANTONI KOMENDECKI, MAŁGORZATA MIKLOSZ
Awans w pozostałych grupach eliminacji strefowych uzyskują po 4 najlepsze zawodniczki i
zawodnicy. AWANS – CM PIOTR KEJNA

Dla tych, co się nie zakwalifikują z makroregionu, jest możliwość powalczenia o awans w Półfinałach Mistrzostw Polski 10-16.XI.2018, w Szczyrku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.