Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10

W tym roku mamy troje reprezentantów naszego Klubu w Finale Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10, które rozgrywane są w Szczyrku, w dniach 22-29.II.2020. W mistrzostwach wystartowali: Gabriel Karaszewski, Grzegorz Komendecki oraz Antonina Lipczyńska.

chłopcy – MPM C10   dziewczęta – MPM D10   video

Najwięcej punktów z naszej trójki zdobył Gabryś Karaszewski – 6.0, co wystarczyło do znalezienia się na 10 m-cu wśród 10-latków. Ponadto nasz zawodnik zdobył 1 miejsce wśród 9-latków. Gratulacje! Grześ Komendecki zakończył zawody na 41 miejscu, z dorobkiem 4.0 pkt.

W grupie dziewcząt bardzo dobrze spisała się Antosia Lipczyńska zdobywając 4.5 pkt i zajmując 35 lokatę. Zdobyła ona tutaj II kategorię szachową!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.