Weekendowe granie

W Jeleniej Górze, 26.III.2022, w Wiosennym turnieju szachowym, w grupie A wystartowali Alex i Nicole, a w grupie B: Karolina Chrzanowska.

Alex zdobył medalowe 2 miejsce z 5.5 pkt w 7 partiach szachów szybkich, a Nicole z 4.0 pkt uplasowała się na 9 miejscu. Karolina zdobyła 4 miejsce z 5.0 pkt oraz była najlepszą dziewczynką w swojej grupie.

Jakub Owad gra 26-27.III.2022 w Turnieju DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) do lat 12. Ostatecznie Jakub zdobył 3.5 pkt i zajął 12 miejsce.

Znakomicie zakończyły się dla nas II Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach. Gratulacje dla Antoniego i Jacka Komendeckich za 1 i 2 miejsca w generalce i 1 miejsca w swoich kategoriach oraz Remigiusza Olejarczyka za 3 miejsce wśród chłopców do 15 lat. Szczegóły turnieju

GM Piotr Bobras zagrał w ten weekend dwie partie w lidze 4NCL (Wielka Brytania):

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.