Weekendowe granie

W dniach 8-9.V.2021 nasi zawodnicy uczestniczyli w kilku turniejach.

W Lesznie rozegrano 7 partii szachów szybkich w cyklu tamtejszego Grand Prix. Zagrał tu Gabriel Karaszewski, który zgromadził 4.5 pkt i zajął 2 m-ce w klasyfikacji juniorów (do 18 lat) i 10 m-ce w klasyfikacji ogólnej wśród 33 zawodników. Szczegóły turnieju

W sobotę, we wrocławskim turnieju Pierwszy Krok zagrał Wiktor Opaczewski. Wiktor zdobył 3.0 pkt w 6 rundach i zajął 19 pozycję. Zdobył również V kategorię szachową. Gratulacje!

Nad morzem, w turnieju Gwiazda Północy – grupa do 12 lat, zaczął właśnie zmagania w 6-dniowym turnieju Maks Janeczek (8 lat). Trzymamy kciuki! Szczegóły

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.