Zajęcia szachowe na rok 2018/19

Wrzesień to okres szachowych zmagań w ligach seniorów, a w szkole okres dopracowywania grafików zajęć, więc jak co roku zajęcia szachowe w K.Sz. Miedź Legnica rozpoczną się od października.

Klub Szachowy Miedź Legnica ogłasza zapisy, które odbędą się w dniu 17 września (pon), w godz. 16-19.00, w Domu Kultury ATRIUM, na ul. Pomorskiej 19, w Legnicy. Zapisy prowadzi Piotr Kowalak, do którego można również zawsze pisać (chesspk@interia.pl) i w miarę dostępności dzwonić (tel. 603033219).

Jak co roku, we współpracy z DK ATRIUM, dla młodych szachistów będą prowadzone zajęcia szachowe na różnych poziomach zaawansowania.

W Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy zajęcia szachowe w poniedziałki i wtorki, w godz. 16-18.15, prowadzi Franciszek Wilk.

Już 22.IX.2018 w MCK, o godz. 10.00, na ul. Mickiewicza 3, odbędzie się pierwszy w cyklu, miejski turniej szachowy: „Cztery pory roku – Jesień„. W tym samym czasie odbywają się Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych.

Pierwszy turniej w cyklu Dolnośląskiego Młodzieżowego Grand Prix 2018/19 odbędzie się w październiku, w DK ATRIUM. Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.