Bartosz Pawłowski – Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019

Bartosz Pawłowski reprezentował nasz Klub w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Szachach Błyskawicznych 2019, które odbyły się w Katowicach 12.IV.2019. W grupie mężczyzn, gdzie zagrało 245 szachistów, Bartosz zajął 150 m-ce, z 7.0 pkt.

W ramach tego Katowickiego Festiwalu Szachowego, odbył się również turniej w szachach szybkich: VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej; gdzie w grupie OPEN FIDE (399 zawodników) zagrali: Bartosz Pawłowski – 139 m-ce, 5.0 pkt oraz Piotr Kejna – 189 m-ce, 4.5 pkt.

W tym samym czasie, niedaleko od Legnicy, bo w Wałbrzychu odbył się VIII Wiosenny Turniej Szachowy uczniów do lat 16, gdzie Gabryś Karaszewski zdobył 1 m-ce w kategorii do lat 9. Szczegóły turnieju  video damiTV   galeria

W dniu 13.IV.2019, w Młodzieżowym Centrum Kultury odbywał się kolejny turniej szachowy z cyklu „Cztery Pory Roku” – edycja wiosenna. W turnieju wzięło udział 29 uczestników. I miejsce – Marek Lasok,  II miejsce – Małgorzata Miklosz,  III miejsce – Cyprian Pawłowski. Relacja MCK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.