Miedziowe weekendowe granie

W dniu 6.IV.2019 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Żarowa w szachach, gdzie można było powalczyć o puchary i inne nagrody w 4 grupach (do 9, 11, 15 lat oraz w grupie Open FIDE). W grupie do 9 lat wystartował Gabryś Karaszewski, który zdobył 3 miejsce. W grupie Open wystartował Marek Lasok, który tam uzyskał 18 m-ce z 3 pkt. Galeria

W tym samym czasie, we Wrocławiu odbył się Turniej Wrocławskiego Krasnala, w 6 kategoriach wiekowych, gdzie w kat. 7 latków wystartowali z Legnicy: Bartosz Fassa (9 m-ce) oraz Mateusz Paczkowski (10 m-ce).

W dniu 7.IV.2019 odbył się zaś we Wrocławiu: Czekoladowy Turniej Szachowy w HETMANIE, gdzie wystartowali Jakub i Hania Jaworscy. Jakub w 6 rundach uzyskał 4 pkt i zajął 13 m-ce, a Hania uzyskała 3 pkt i zajęła 22 m-ce oraz, co ważniejsze, uzyskała V kategorię szachową. BRAVO!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.