Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix 2017/18 – Legnica, 7.IV.2018

Dnia 7.IV.2018, w DK ATRIUM w Legnicy, odbył się 7 turniej w cyklu Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix 2017/18.  W turnieju wystartowało 29 młodych szachistów. Podobnie jak w turnieju poprzednim, o pierwszym miejscu zdecydowała dodatkowa punktacja, ponieważ Jerzy Eigner, Marek Lasok oraz Weronika Szachniewicz zdobyli i w tym turnieju po 6,0 zwycięstw. Tym razem wygrał Jerzy Eigner.

Szczegóły Grand PrixSzczegóły turnieju  

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3II T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Eigner, Jerzy27442504050042502740
2Lasok, Marek 2533938423936504528936
3Szachniewicz, Weronika2454040383840454228338
4Lewandowski, Wiktor2224545454245002220
5Tatys, Franciszek21503434323540402150
6Miklosz, Krzysztof2143537353330373724430
7Wilkomirska, Joanna1993429213732382922021
8Sołtysiak, Kacper19332363326280381930
9Lascar, Maria Elena187500504542001870
10Karaszewski, Gabriel1853639393437001850
11Tatys, Barbara17702830363129231770
12Urban, Bartłomiej1632833360330331630
13Dziewiatowski, Mateusz152384237350001520
14Miklosz, Małgorzata1482402930033321480
15Nowicki, Jan1340027242630271340
16Wiśniewski, Wiktor13121019222023261310
17Fiedorek, Kamila 131270310340391310
18Pawłowski, Cyprian121310028034281210
19Kalinowski, Aleksander107232602929001070
20Komendecki, Grzegorz10637003138001060
21Krajniak, Marcel10100027039351010
22Garbaczewska, Pola983300003530980
23Jankowski, Wojciech930320002734930
24Bazylczyk, Borys872931002700870
25Bobeła, Jacek870302500320870
26Bobeła, Maciek800242000360800
27Reczulski, Kamil740022024280740
28Miecierz, Horacy732202625000730
29Gołdyn, Wojciech61263500000610
30Silva-Glapiński, Sean54002800260540
31Kejna, Piotr5000005000500
32Czernatowicz, Jakub49000002425490
33Dubińska, Julia48250230000480
34Bąkowski, Eryk46000210250460
35Ptak, Oliwier45000021024450
36Szymków, Jakub  42202200000420
37Komendecki, Antoni4000040000400
38Wańkowicz, Helena40000002119400
39Róg, Bartłomiej3900003900390
40Juszczyk, Nataniel37000181900370
41Wańkowicz, Julia37000002215370
42Czupak, Szymon3600000036360
43Laskowski, Łukasz35000191600350
44Izbiński, Wojceich3200320000320
45 Vonsovych, Jurij3100000310310
46Paluch, Julia3100000031310
47Łabędzki, Jakub3030000000300
48Biedrzycki, Filip2702700000270
49Martiian, Kostek2502500000250
50Jopkiewicz, Adam2500002500250
51Zapaśnik, Jakub2400240000240
52Zań, Jakub2302300000230
53Pabisiak, Kevin2300023000230
54Kashchuk, Nazar2300002300230
55Domaniecki, Bartosz2200002200220
56Niemczyk, Szymon2200000022220
57Malinowski, Adam2100000021210
58Piątek, Kacper2000020000200
59Kołacz, Aleksander2000000020200
60Byszyński, Paweł1800001800180
61Ozdoba, Jakub1800000018180
62Jopkiewicz, Miłosz1700001700170
63Piątkowska, Weronika1700000017170
64Żaba, Antonina1600000016160
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix – 7.IV.2018
Ten wpis został opublikowany w kategorii DMGP i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.