Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix 2017/18 – Legnica, 7.IV.2018

Dnia 7.IV.2018, w DK ATRIUM w Legnicy, odbył się 7 turniej w cyklu Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix 2017/18.  W turnieju wystartowało 29 młodych szachistów. Podobnie jak w turnieju poprzednim, o pierwszym miejscu zdecydowała dodatkowa punktacja, ponieważ Jerzy Eigner, Marek Lasok oraz Weronika Szachniewicz zdobyli i w tym turnieju po 6,0 zwycięstw. Tym razem wygrał Jerzy Eigner.

Szczegóły Grand PrixSzczegóły turnieju  

 Nazwisko, ImięWYNIKX T1XI T2XII T3II T4II T5III T6IV T7V T8VI T9SUMAMIN
1Lasok, Marek 33439384239365045394237036
2Szachniewicz, Weronika32440403838404542403936238
3Lewandowski, Wiktor31445454542450042503140
4Miklosz, Krzysztof28835373533303737373731830
5Tatys, Franciszek283034343235404032362830
6Lascar, Maria Elena2825005045420050452820
7Eigner, Jerzy2744250405004250002740
8Karaszewski, Gabriel25836393934370033402580
9Wilkomirska, Joanna251342921373238290312510
10Tatys, Barbara242028303631292336292420
11Sołtysiak, Kacper22532363326280380322250
12Miklosz, Małgorzata21424029300333231352140
13Komendecki, Grzegorz182370031380038381820
14Urban, Bartłomiej163283336033033001630
15Nowicki, Jan1600027242630272601600
16Fiedorek, Kamila 159270310340392801590
17Dziewiatowski, Mateusz15238423735000001520
18Pawłowski, Cyprian151310028034283001510
19Krajniak, Marcel13600027039353501360
20Wiśniewski, Wiktor1312101922202326001310
21Garbaczewska, Pola12833000035300301280
22Reczulski, Kamil121002202428025221210
23Kalinowski, Aleksander10723260292900001070
24Wańkowicz, Helena940000021192727940
25Jankowski, Wojciech93032000273400930
26Bazylczyk, Borys87293100270000870
27Bobeła, Jacek87030250032000870
28Silva-Glapiński, Sean87002800260033870
29Komendecki, Antoni8500040000450850
30Wańkowicz, Julia850000022152424850
31Bobeła, Maciek80024200036000800
32Czernatowicz, Jakub75000002425026750
33Miecierz, Horacy7322026250000730
34Izbiński, Wojceich6600320000034660
35Gołdyn, Wojciech6126350000000610
36Woźny, Marianna5200000002923520
37Kejna, Piotr500000500000500
38Dubińska, Julia4825023000000480
39Bąkowski, Eryk4600021025000460
40Ptak, Oliwier4500002102400450
41Szymków, Jakub  4220220000000420
42Kołacz, Aleksander4000000020020400
43Róg, Bartłomiej390000390000390
44Juszczyk, Nataniel3700018190000370
45Czupak, Szymon360000003600360
46Laskowski, Łukasz3500019160000350
47Pięta, Gilbert340000000340340
48 Vonsovych, Jurij310000031000310
49Paluch, Julia310000003100310
50Łabędzki, Jakub303000000000300
51Szkwała, Maila280000000028280
52Biedrzycki, Filip270270000000270
53Martiian, Kostek250250000000250
54Jopkiewicz, Adam250000250000250
55Tołłoczko, Kornelia250000000025250
56Zapaśnik, Jakub240024000000240
57Zań, Jakub230230000000230
58Pabisiak, Kevin230002300000230
59Kashchuk, Nazar230000230000230
60Skołorzyński, Adam230000000230230
61Domaniecki, Bartosz220000220000220
62Niemczyk, Szymon220000002200220
63Malinowski, Adam210000002100210
64Woźny, Justyna210000000021210
65Piątek, Kacper200002000000200
66Byszyński, Paweł180000180000180
67Ozdoba, Jakub180000001800180
68Jopkiewicz, Miłosz170000170000170
69Piątkowska, Weronika170000001700170
70Żaba, Antonina160000001600160
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix – 7.IV.2018
Ten wpis został opublikowany w kategorii DMGP i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.