Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Błyskawicznych 2022

W dniu 9.IV.2022, przy okazji ostatnich dwóch rund III Ligi Dolnośląskiej 2022, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Błyskawicznych.

Zdobywamy 3 miejsce !!!

Nasi zawodnicy zagrali świetne Mistrzostwa i przebojem wspięli się na podium. Gratulacje!

Indywidualnie, najwięcej punktów zgromadził w naszej drużynie Antoni Komendecki, który zajął 3 miejsce na trzeciej szachownicy – poprawił również znacznie swój ranking w szachach błyskawicznych. Piotr Kowalak zajął 2 miejsce na czwartej szachownicy – brawo! CM Piotr Kejna, z 7.5 pkt na koncie, zajął również 3 miejsce – na drugiej szachownicy. Wynik drużyny dopełniła dobra gra Piotra Kołodziejskiego, który trzymał gardę i musiał sprostać najlepszym zawodnikom na pierwszej szachownicy. Świetne wyniki! Szczegóły turnieju

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.