Weekendowe granie

Sporo się działo w tym tygodniu. 6.IV.2022 CM Piotr Kejna reprezentował LO PWR (Liceum Politechniki Wrocławskiej) we Wrocławskiej Licealiadzie Szachowej 2022  i wygrywając wszystkie 7 partii na pierwszej szachownicy zdobył 1 miejsce na tej desce.

Gabriel Karaszewski wystartował w 3 turnieju Grand Prix Bogatyni i z 4.5 pkt zajął 4 miejsce. Szczegóły turnieju

Remigiusz Olejarczyk zawalczył w wałbrzyskim, IX Wiosennym Turnieju Szachowym uczniów do lat 16 i z 5.0 pkt w sześciu rundach zajął 2 miejsce. Szczegóły turnieju

Karolina Chrzanowska wygrała swoją grupę w jeleniogórskim Turnieju Owocowym U10. SMACZNEGO 🙂 W pięciu rundach szachów szybkich uzyskała kpl punktów.

W Turnieju Wiosennym we Wrocławiu (9-10.IV.2022), zagrało pięcioro naszych utalentowanych graczy – wszyscy z rocznika 2012. W grupie B, 1 miejsce i II kategorię szachową, z 6.0 pkt w 7 rundach szachów klasycznych zdobyła Daria Repetilo; 2 miejsce i III kat., z 5.5 pkt wywalczył Mateusz Paczkowski, a 5 miejsce, z 4.0 pkt zajął Jakub Owad. Oliwier Kulczycki zdobył 3.0 pkt i zajął 9 miejsce. W grupie D, Julia Nowicka zdobyła IV kat. i 18 m-ce z 3.0 pkt w sześciu rundach. Brawa!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.