Weekendowe granie – 16-17.XI.2019

W sobotę 16.XI.2019 nasi zawodnicy pojawili się na kilku regionalnych turniejach.

Wysoką rangę miał turniej szachów błyskawicznych: Puchar Polonii Wrocław, w którym wystartowali Jacek Komendecki z Antosiem i Grzesiem oraz CM Piotr Kejna. Zdobyli oni następujące miejsca w siedmiu podwójnych rundach 3’+2″: Jacek Komendecki – 16 m-ce i 7.5 pkt; Antoni Komendecki – 17 m-ce i 7.5 pkt; Piotr Kejna – 18 m-ce i 7.5 pkt; Grzegorz Komendecki – 35 m-ce i 2.0 pkt. Szczególne brawa dla Antosia za podwyższenie rankingu B-FIDE o rekordowe +6.85! Szczegóły turnieju

Gabryś Karaszewski wystartował (razem ze swoim szkolnym kółkiem szachowym) w zawodach w Czechach: 5. ročník Frýdlant Open 2019, gdzie grając w grupie U12U14 zajął 1 miejsce z kpl 7.0 punktów. Szczegóły turnieju

W Turnieju Wrocławskiego Krasnala, w grupie do 8 lat, 1 miejsce zajął Filip Frost, a w grupie do 12 lat, 2 m-ce zajęła Kamila Fiedorek.

W niedzielę, w turnieju Finał Grand Prix Szczawna-Zdroju, zagrali Jakub i Hania Jaworscy. W 9 rundach szachów szybkich Jakub zdobył 5.0 pkt i zajął 11 m-ce, a Hania: 4.0 pkt i 15 m-ce. Hania uzyskała ponadto 1 m-ce w kategorii do 10 lat, a Jakub 2 m-ce do 14 lat. Szczegóły turnieju

Ten wpis został opublikowany w kategorii Turnieje i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.