Juniorzy

♙♙♙ 2021 ♙♙♙

II Liga 2021 Poronin – K.Sz. Miedź Legnica – 6 miejsce (opis)

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1IKołodziejski, Piotr19216.011
2I+Komendecki, Antoni18378.011
3CMKejna, Piotr16967.511
4IIKaraszewski, Gabriel14016.511
5ISzachniewicz, Weronika12122.511
6IMiklosz, Małgorzata11314.011

♙♙♙ 2020 ♙♙♙

II Liga 2020 Sypniewo – K.Sz. Miedź Legnica – 10 miejsce (opis)

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1ILewandowski, Wiktor17565.09
2IKołodziejski, Piotr19054.59
3I+Komendecki, Antoni18017.09
4IIKaraszewski, Gabriel16145.09
5I+Lascar, Maria Elena15523.09
6IILipczyńska, Antonina03.09

♙♙♙ 2019 ♙♙♙

II Liga 2019 Szczyrk  – K.Sz. Miedź Legnica – 9 miejsce (opis)

NrTytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTPartie
1II+LEWANDOWSKI, Wiktor17494.511
2CMKEJNA, Piotr17267.511
3II+EIGNER, Jerzy15166.011
4IIKOMENDECKI, Antoni14167.511
5I+LASCAR, Maria Elena15905.511
6ISALAMON, Julia12736.511

♙♙♙ 2018 ♙♙♙

I Liga 2018 Kudowa-Zdrój – K.Sz. Miedź Legnica – 8 miejsce (spadek-opis)

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEPKTpartie
1FMGRELA, Kacper23204.59
2kKARYKOWSKA, Anna186949
3CMKEJNA, Piotr150539
4II+EIGNER, Jerzy13522.59
5I+LASCAR, Maria Elena160439
6II+SZACHNIEWICZ, Weronika105729

♙♙♙ 2017 ♙♙♙

II Liga 2017 Szczyrk – K.Sz. Miedź Legnica – 3 miejsce (awans-opis)

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1FMGrela, Kacper23139.511
2I++Karykowska, Anna18388.511
3CMKejna, Piotr15245.511
4IIEigner, Jerzy12025.011
5I+Lascar, Maria Elena15496.511
6IISzachniewicz, Weronika02.511

♙♙♙ 2016 ♙♙♙

II Liga 2016 Iwonicz – K.Sz. Miedź Legnica – 12 miejsce 

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1IKrawiec, Grzegorz17913.511
2I++Karykowska, Anna1818511
3IFiedorek, Michał17567.511
4IILewandowski, Wiktor1406511
5IMaciak, Gabriela1492511
6I+Lascar, Maria Elena1475811

♙♙♙ 2015 ♙♙♙

II Liga 2015 Iwonicz – K.Sz. Miedź Legnica – 6 miejsce

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1I++Karykowska, Anna18182.511
2II+Krawiec, Grzegorz1682611
3IIFiedorek, Michał15807.511
4IILewandowski, Wiktor135657
5II+Maciak, Gabriela15534.511
6II+Lascar, Maria Elena13758.511
7IIMarczuk, Hubert14022.54

♙♙♙ 2014 ♙♙♙

II Liga 2014 Szczyrk – ASSz Miedź Legnica – 5 miejsce

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1CMTeclaf, Paweł19794.511
2IIKrawiec, Grzegorz1564511
3IILewandowski, Wiktor13571.511
4IIFiedorek, Michał1405711
5IIMaciak, Gabriela138559
6I+Karykowska, Anna15281011
7II+Lascar, Maria Elena13251.52

♙♙♙ 2013 ♙♙♙

II Liga 2013 Szczyrk – ASSz Miedź Legnica – 24 miejsce

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1kStankiewicz, Paweł20506.511
2IIKrawiec, Grzegorz1601311
3IIIWłodarski, Kamil1223111
4IKarykowska, Anna1471711
5ILascar, Radosława17346.511
6IILascar, Maria Elena12985.511

♙♙♙ 2012 ♙♙♙

II liga 2012 Borowice – ASSz Miedź Legnica – 11 miejsce

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1k+Zmarzły, Aleksandra2049611
2IIKrawiec, Grzegorz1573411
3IIMałecki, Mateusz13635.511
4IILascar, Radosława1617811
5II+Karykowska, Anna151768
6IITerochin, Piotr17295.511
7IIMaciak, Gabriela14541.53

♙♙♙ 2011 ♙♙♙

I Liga 2011 Ustroń – ASSz Miedź Legnica – 9 miejsce (spadek)

1
2
3
4
5
6
7
k+
I
II
II
II
I++
II+
Aleksandra Zmarzły
Robert Malec
Piotr Terochin
Grzegorz Krawiec
Mateusz Małecki
Magdalena Barburzyńska
Radosława Lascar
2094
1830
1711
1598
1339
1936
1587
2

5

½

5
9
9
9
5
4
9
9

♙♙♙ 2010 ♙♙♙

Ekstraliga 2010 Ustroń –  ASSz Miedź Legnica – 9 miejsce (spadek)

1
2
3
4
5
6
k
I++
I
II
I++
II+
Piotr Sabuk
Piotr Szumilas
Filip Cukrowski
Piotr Terochin
Aleksandra Zmarzły
Radosława Lascar
2193
2197
1947
1719
2026
1519
5
3



3
9
9
9
9
9
9

♙♙♙ 2009 ♙♙♙

I Liga 2009 Chotowa – ASSz Miedź Legnica – 2 miejsce (awans)

1
2
3
4
5
6
k
I++
II+
II
I++
II+
Piotr Sabuk
Piotr Szumilas
Filip Cukrowski
Piotr Terochin
Aleksandra Zmarzły
Radosława Lascar
2216
2127
1854
1714
1957
1519
5
3
6
5
7
4
9
9
9
9
9
9


♙♙♙ 2008 ♙♙♙

I Liga 2008 Gorzów Wlkp – ASSz Miedź Legnica – 7 miejsce

1
2
3
4
5
6
I++
I
I
II
I+
I
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Robert Malec
Artemiusz Krepski
Aleksandra Zmarzły
Karolina Bukwa
2099
2070
1789
1662
1929
1855
5
5



4
9
9
9
9
9
9

♙♙♙ 2007 ♙♙♙

I Liga 2007 Szklarska Poręba – ASSz Miedź Legnica – 11 miejsce (spadek)

1
2
3
4
5
6
I++
I
I
II
I+
I
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Robert Malec
Artemiusz Krepski
Elżbieta Nawrot
Aleksandra Zmarzły
2082
2065
1878
1675
1825
1824
4         11
4         11
½       11
2         11
3½     11
6         11

♙♙♙ 2006 ♙♙♙

I Liga 2006 Szklarska Poręba – ASSz Miedź Legnica – 6 miejsce

1
2
3
4
5
6
k+
I++
I
I
k+
I+
Jakub Maciejczak
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Piotr Sabuk
Ewa Przeździecka
Elżbieta Nawrot
2219
2053
1975
2045
2066
1816
6         11
3½     11
5½     11
5         11
8         11
7         11

I Liga 2005  Koszalin – ASSz Miedź Legnica – 2 miejsce (prasa)

1
2
3
4
5
6
m
I+
I
I
k
I
Jacek Stopa
Mateusz Dubiński
Arkadiusz Bebel
Piotr Sabuk
Dominika Hermanowicz
Elżbieta Nawrot
2460
2067
1990
1985
2079
1800
8½     11
5½     11
5          11
6½     11
6½     11
8½     11

I Liga 2004  Koszalin – ASSz Miedź Legnica – 9 miejsce

1
2
3
4
5
6
m
I
I
I
k
I
Jacek Stopa
Mateusz Madera
Mateusz Dubiński
Arkadiusz Bebel
Dominika Hermanowicz
Katarzyna Adamowicz
2304
1991
2002
2000
2099
1800
7           11
2½      11
4          11
7½      11
4½      11
4          11

ASSz Miedź Legnica na 9 miejscu w kraju i 2 w województwie w rywalizacji juniorów 2004

  • Jacek Stopa – IMPJ U20 2004 – 12 m-ce
  • Jacek Stopa – IMPJ U18 2004 – 13 m-ce
  • Dominika Hermanowicz – IMPJ U20 2004 – 10 m-ce
  • Dominika Hermanowicz – IMPJ U18 2004 – 11 m-ce
  • Ewa Przeździecka – IMPJ U16 2004 – 6 m-ce
  • Mateusz Dubiński – IMPJ U14 2004 – 24 m-ce
  • Arkadiusz Bebel – IMPJ U12 2004 – 8 m-ce
  • Piotr Szumilas – IMPJ U12 2004 – 23 m-ce
  • Piotr Sabuk – IMPJ U12 2004 – 38 m-ce
  • Aleksandra Zmarzły – IMPJ U10 2004 – 13 m-ce

I Liga 2003  Koszalin – ASSz Miedź Legnica – 10 miejsce

1
2
3
4
5
6
k
k
I
II
k+
I
Krystian Singer
Dominika Hermanowicz
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Anna Socha
Wioletta Sobierska
2205
2088
2077
1800
2126
1800
3         11
4         11
2         11
1½     11
5½     11
7½     11
  • Stanisław Zawadzki – IMPJ U20 2003 – 8 m-ce
  • Aleksander Miśta – IMPJ U20 2003 – 2 m-ce
  • Anna Socha – IMPJ U20 2003 – 10 m-ce
  • Anna Socha – IMPJ U18 2003 – 12 m-ce
  • Krystian Singer – IMPJ U18 2003 – 18 m-ce
  • Dominika Hermanowicz – IMPJ U16 2003 – 4 m-ce
  • Ewa Przeździecka- IMPJ U16 2003 – 5 m-ce
  • Paweł Szumilas – IMPJ U16 2003 – 24 m-ce
  • Mateusz Dubiński – IMPJ U14 2003 – 22 m-ce
  • Piotr Szumilas – IMPJ U12 2003 – 9 m-ce

I Liga 2002 Łączna – ASSz Miedź Legnica – 5 miejsce

1
2
3
4
5
6
m
I++
I
I
k+
I++
Grzegorz Gajewski
Krystian Singer
Mateusz Dubiński
Adam Oksiński
Dominika Hermanowicz
Ewa Przeździecka
2388
2158
2000
2000
2104
1900
6½      11
7           11
4           11
1½       11
6           11
10         11
  • Aleksander Miśta – IMPJ U20 2002 – 3 m-ce
  • Stanisław Zawadzki – IMPJ U20 2002 – 8 m-ce
  • Krystian Singer – IMPJ U18 2002 – 27 m-ce
  • Anna Socha – IMPJ U18 2002 – 11 m-ce
  • Dominika Hermanowicz – IMPJ U16 2002 – 18 m-ce
  • Paweł Szumilas – IMPJ U16 2002 – 34 m-ce
  • Ewa Przeździecka – IMPJ U14 2002 – 11 m-ce
  • Mateusz Dubiński – IMPJ U12 2002 – 7 m-ce
  • Piotr Szumilas – IMPJ U10 2002 – 10 m-ce
  • Piotr Sabuk – IMPJ U10 2002 – 26 m-ce
  • BiS 2002 – Anna Socha, Dominika Hermanowicz, Mateusz Dubiński

I Liga 2001 Wisła – ASSz Miedź Legnica – 7 miejsce prasa

1
2
3
4
5
6
m
I++
I+
II+
k+
k
Aleksander Miśta
Krystian Singer
Bartosz Pawłowski
Paweł Szumilas
Anna Socha
Dominika Hermanowicz
2406
2169
2106
1800
2058
2059
8


3

11
11
11
11
11
11
  • Aleksander Miśta – IMPJ U20 2001 – 3 m-ce
  • Aleksander Miśta – IMPJ U18 2001 – 1 m-ce
  • Anna Socha – IMPJ U16 2001 – 15 m-ce
  • Krystian Singer – IMPJ U16 2001 – 11 m-ce
  • Dominika Hermanowicz – IMPJ U14 2001 – 1 m-ce
  • Bartosz Pawłowski – IMPJ U14 2001 – 11 m-ce
  • Mateusz Dubiński – IMPJ U12 2001 – 19 m-ce

I Liga 2000 Wisła – ASSz Miedź Legnica – 5 miejsce

1
2
3
4
5
6
m
k
I
II
k+
I++
Aleksander Miśta
Piotr Łopusiewicz
Bartosz Pawłowski
Andrzej Rachwalski
Anna Socha
Dominika Hermanowicz
2454
2241
2093
1800
2097
1900

7
4

6
11
11
11
11
11
11
  • Aleksander Miśta – IMPJ U20 20003 m-ce
  • Aleksander Miśta – IMPJ U18 20001 m-ce
  • Piotr Łopusiewicz – IMPJ U18 200011 m-ce
  • Anna Socha – IMPJ U16 20002 m-ce
  • Krystian Singer – IMPJ U16 20006 m-ce
  • Dominika Hermanowicz – IMPJ U14 20004 m-ce
  • Bartosz Pawłowski – IMPJ U14 200017 m-ce

I Liga 1999 Straszęcin – ASSz Miedź Legnica – 6 miejsce

1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Aleksander Miśta
Piotr Łopusiewicz
Krystian Singer
Bartosz Pawłowski
Jolanta Puzio
Anna Socha
2269
2179
2000
2000
1900
1900

7


4
11
11
11
11
11
11
  • Jolanta Puzio – IMPJ U18 199912 m-ce
  • Aleksander Miśta – IMPJ U16 19993 m-ce
  • Anna Socha- IMPJ U14 19997 m-ce
  • Bartosz Pawłowski- IMPJ U12 199910 m-ce
  • Krystian Singer- IMPJ U14 19996 m-ce

I Liga 1998 Rowy – ASSz Miedź Legnica – 7 miejsce

1
2
.
3
4
.
5
6
mm
I+
I
I
II
II
I+
I+
Łukasz Cyborowski
Piotr Łopusiewicz
Krzysztof Skorobogaty
Paweł Poniatowski
Aleksander Czubak
Rafał Hejbucki
Jolanta Puzio
Anna Socha
2390
2115
2125
2110
1800
1800
1900
1900
9
4
0

4
½

7
11
9
2
11
9
2
11
11
  • Łukasz Cyborowski – IMPJ U18 19987 m-ce
  • Jolanta Puzio – IMPJ U18 199815 m-ce
  • Anna Socha- IMPJ U14 199818 m-ce

I Liga 1997 Nadole – ASSz Miedź Legnica – 6 miejsce

1
2
3
4
.
5
6
.
mm
.
.
.
.
.
.
.
Łukasz Cyborowski
Bartłomiej Izbiński
Andrzej Kosiorek
Piotr Łopusiewicz
Krzysztof Skorobogaty
Dalia Blimke
Elżbieta Balkiewicz
Anna Socha
2490
2190
2045
2000
2004
2180
1783
1600
8
4
0


7
2
11
10
3
11
9
11
6
5
  • Bartłomiej Izbiński – IMPJ U18 199710 m-ce
  • Łukasz Cyborowski – IMPJ U18 19971 m-ce
  • Anna Socha – IMPJ U12 19977 m-ce
  • Olga Lisowska – IMPJ U16 199728 m-ce
  • Łukasz Cyborowski – Mistrzostwa Świata U18 199739 m-ce
  • Łukasz Cyborowski – Mistrzostwa Europy U18 199721 m-ce

II Liga 1996 Żagań – Miedź Legnica – 3 miejsce (awans)

  • Łukasz Cyborowski – IMPJ U16 19964 m-ce
  • Olga Lisowska – IMPJ U16 199627 m-ce

♙♙♙ 1995 ♙♙♙

  • Bartłomiej Izbiński – IMPJ U16 1995 – 27 m-ce
  • Łukasz Cyborowski – IMPJ U16 1995 – 5 m-ce
  • Maria Kosiorek – IMPJ U120 1995 – 21 m-ce
  • Anna Socha – IMPJ U10 1995 – 18 m-ce
  • Adam Jarząb – IMPJ U10 1995 – 22 m-ce
  • Łukasz Cyborowski – Mistrzostwa Europy U16 19957 m-ce

♙♙♙ 1994 ♙♙♙

  • Bartłomiej Izbiński – IMPJ U16 1994 – 27 m-ce
  • Łukasz Cyborowski – IMPJ U14 1994 – 4 m-ce
  • Anna Socha (Fassa) – IMPJ U10 1994 – 22 m-ce

II Liga 1993 Żagań – Miedź Legnica – 26 miejsce (spadek)

  • Łukasz Cyborowski – IMPJ U14 19937 m-ce

♙♙♙ 1992 ♙♙♙

  • Łukasz Cyborowski – IMPJ U12 1992 – 2 m-ce
  • Łukasz Cyborowski – Mistrzostwa Europy U18 199210 m-ce

♙♙♙ 1991 ♙♙♙

  • Łukasz Cyborowski – IMPJ U12 1991 – 9 m-ce

I Liga 1990 BydgoszczMiedź Legnica33 miejsce (spadek)

1
2
3
4
.
5
6
I+
I
III
IV
IV
I+
V
Mirosław Maślej
Jacek Saskowski
Tomasz Hyzopski
Grzegorz Hyzopski
Bartłomiej Izbiński
Sylwia Lewicka
Joanna Popowicz
2215
2000
1600
1400
1400
1900
1100
4


0
0
4
0
7
7
7
6
1
7
7
  • Jacek Saskowski – IMPJ U19 199020 m-ce
  • Mirosław Maślej – IMPJ U19 199045 m-ce
  • Sylwia Lewicka – IMPJ U19 19903 m-ce

I Liga 1989 Gdynia – Miedź Legnica – 6 miejsce

1
2
.
3
4
5
6
I
I
II
II
III
I
II
Mirosław Maślej
Jacek Saskowski
Mariusz Wawrzyniak
Robert Rybarczyk
Łukasz Wiechecki
Sylwia Lewicka
Joanna Gutkowska
2000
2000
1800
1800
1600
1800
1600
5

0

6

10
10
2
11
11
11
11
  • Jacek Saskowski – IMPJ U19 198927 m-ce
  • Mirosław Maślej – IMPJ U19 198923 m-ce
  • Sylwia Lewicka – IMPJ U19 198918 m-ce

II Liga 1988 (gr B) Bydgoszcz – Miedź Legnica – 2 miejsce (awans)

  • Sylwia Lewicka (Lewicka-Maślej) – IMPJ U15 1988 – 5 m-ce
  • Jacek Saskowski – IMPJ U19 198825 m-ce

II Liga 1988 (grupa B) – MOS Legnica – 9 miejsce (spadek)

II Liga 1987 (gr A) Miętne – Legrol Legnica – 3 miejsce

  • Andrzej Bukowczyk- IMPJ U19 1987 – 34 m-ce

II Liga 1987 (grupa A) – MOS Legnica – 8 miejsce

II Liga 1986 (gr B) Częstochowa – Legrol Legnica – 3 miejsce

  • Jacek Saskowski – IMPJ U15 198625 m-ce

II Liga 1985 (gr A) Poznań – Legrol Legnica – 3 miejsce

  • Konrad Typek – IMPJ U20 1985 7 m-ce

II Liga 1984 (gr A) Andrychów – Legrol Legnica – 5 miejsce

  • Adam Cybulak – IMPJ U20 1984 35 m-ce
  • Konrad Typek – IMPJ U20 1984 7 m-ce

II Liga 1983 (gr A) Słupsk – Legrol Legnica – 3 miejsce

  • Adam Cybulak – IMPJ U20 1983 22 m-ce
  • Konrad Typek – IMPJ U17 198311 m-ce

♙♙♙ 1982 ♙♙♙

  • Konrad Typek – IMPJ U17 1982 – 5 m-ce

II Liga 1981 (gr B) Częstochowa – Legrol Legnica – 2 miejsce

  • Konrad Typek – IMPJ U17 198140 m-ce
  • Adam Cybulak – IMPJ U17 1981 – 3 m-ce

II Liga 1980 (gr B) Krosno – Legrol Legnica – 2 miejsce

  • Konrad Typek – IMPJ U17 198054 m-ce

♙♙♙ 1979♙♙♙

  • Marek Czerniawski – IMPJ U20 1975 – 44 m-ce

II Liga 1979 (gr A) Charzykowy – Legrol Legnica – 3 miejsce

♙♙♙ 1978 ♙♙♙

  • Grzegorz Łukasiewicz – IMPJ U20 1978 – 20 m-ce
  • Marek Czerniawski – IMPJ U17 1978 – 61 m-ce

♙♙♙ 1977 ♙♙♙

  • Wiesław Janocha – IMPJ U20 1977 – 11 m-ce
  • Grzegorz Łukasiewicz – IMPJ U20 1977 – 29 m-ce
  • Elżbieta Janocha – IMPJ U20 1977 – 5 m-ce

♙♙♙ 1976 ♙♙♙

  • Grzegorz Łukasiewicz – IMPJ U20 1976 – 15 m-ce
  • Wiesław Janocha – IMPJ U20 1976 – 19 m-ce
  • Elżbieta Janocha – IMPJ U20 1976 – 3 m-ce

II Liga 1975 (gr Pd) Uniejów – Budrol Legnica – 2 m-ce

  • Elżbieta Janocha – IMPJ U20 1975 7 m-ce
  • Grzegorz Łukasiewicz – IMPJ U17 19757 m-ce
  • Marek Czerniawski – IMPJ U17 197555 m-ce

II Liga 1974 (gr Pd) Poznań – Budrol Legnica – 3 m-ce

  • Elżbieta Janocha – IMPJ U20 197410 m-ce
  • Wiesław Janocha – IMPJ U17 197416 m-ce

II Liga 1972 (gr Pd) Poznań – Budrol Legnica – 1 m-ce

  • Elżbieta Janocha (Goraj) – IMPJ U20 197219 m-ce

♙♙♙ 1953 ♙♙♙

  • Lutosław Manasterski – IMPJ U20 19535 m-ce
  • Lubosław Manasterski – IMPJ U20 195314 m-ce

♙♙♙ 1952 ♙♙♙

  • Lutosław Manasterski – IMPJ U20 19524 m-ce
  • Lubosław Manasterski – IMPJ U20 19527 m-ce