Juniorzy

I Liga 2018 – K.Sz. Miedź Legnica – 8 miejsce (spadek-opis)

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEPKTpartie
1FMGRELA, Kacper23204.59
2kKARYKOWSKA, Anna186949
3CMKEJNA, Piotr150539
4II+EIGNER, Jerzy13522.59
5I+LASCAR, Maria Elena160439
6II+SZACHNIEWICZ, Weronika105729

II Liga 2017 – K.Sz. Miedź Legnica – 3 miejsce (awans-opis)

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1FMGrela, Kacper23139.511
2I++Karykowska, Anna18388.511
3CMKejna, Piotr15245.511
4IIEigner, Jerzy1202511
5I+Lascar, Maria Elena15496.511
6IISzachniewicz, Weronika02.511

II Liga 2016 – K.Sz. Miedź Legnica – 12 miejsce 

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1IKrawiec, Grzegorz17913.511
2I++Karykowska, Anna1818511
3IFiedorek, Michał17567.511
4IILewandowski, Wiktor1406511
5IMaciak, Gabriela1492511
6I+Lascar, Maria Elena1475811

II Liga 2015 – K.Sz. Miedź Legnica – 6 miejsce

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1I++Karykowska, Anna18182.511
2II+Krawiec, Grzegorz1682611
3IIFiedorek, Michał15807.511
4IILewandowski, Wiktor135657
5II+Maciak, Gabriela15534.511
6II+Lascar, Maria Elena13758.511
7IIMarczuk, Hubert14022.54

II Liga 2014 – ASSz Miedź Legnica – 5 miejsce

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1CMTeclaf, Paweł19794.511
2IIKrawiec, Grzegorz1564511
3IILewandowski, Wiktor13571.511
4IIFiedorek, Michał1405711
5IIMaciak, Gabriela138559
6I+Karykowska, Anna15281011
7II+Lascar, Maria Elena13251.52

II Liga 2013 – ASSz Miedź Legnica – 24 miejsce

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1kStankiewicz, Paweł20506.511
2IIKrawiec, Grzegorz1601311
3IIIWłodarski, Kamil1223111
4IKarykowska, Anna1471711
5ILascar, Radosława17346.511
6IILascar, Maria Elena12985.511

II liga 2012 – ASSz Miedź Legnica – 11 miejsce

 TytułNazwisko, ImięR.FIDEPKTpartie
1k+Zmarzły, Aleksandra2049611
2IIKrawiec, Grzegorz1573411
3IIMałecki, Mateusz13635.511
4IILascar, Radosława1617811
5II+Karykowska, Anna151768
6IITerochin, Piotr17295.511
7IIMaciak, Gabriela14541.53

I Liga 2011 – ASSz Miedź Legnica – 9 miejsce (spadek)

1
2
3
4
5
6
7
k+
I
II
II
II
I++
II+
Aleksandra Zmarzły
Robert Malec
Piotr Terochin
Grzegorz Krawiec
Mateusz Małecki
Magdalena Barburzyńska
Radosława Lascar
2094
1830
1711
1598
1339
1936
1587
2

5

½

5
9
9
9
5
4
9
9

Ekstraliga 2010 –  ASSz Miedź Legnica – 9 miejsce (spadek)

1
2
3
4
5
6
k
I++
I
II
I++
II+
Piotr Sabuk
Piotr Szumilas
Filip Cukrowski
Piotr Terochin
Aleksandra Zmarzły
Radosława Lascar
2193
2197
1947
1719
2026
1519
5
3



3
9
9
9
9
9
9

I Liga 2009 – ASSz Miedź Legnica – 2 miejsce (awans)

1
2
3
4
5
6
k
I++
II+
II
I++
II+
Piotr Sabuk
Piotr Szumilas
Filip Cukrowski
Piotr Terochin
Aleksandra Zmarzły
Radosława Lascar
2216
2127
1854
1714
1957
1519
5
3
6
5
7
4
9
9
9
9
9
9


I Liga 2008 – ASSz Miedź Legnica – 7 miejsce

1
2
3
4
5
6
I++
I
I
II
I+
I
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Robert Malec
Artemiusz Krepski
Aleksandra Zmarzły
Karolina Bukwa
2099
2070
1789
1662
1929
1855
5
5



4
9
9
9
9
9
9

I Liga 2007 – ASSz Miedź Legnica – 11 miejsce (spadek)

1
2
3
4
5
6
I++
I
I
II
I+
I
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Robert Malec
Artemiusz Krepski
Elżbieta Nawrot
Aleksandra Zmarzły
2082
2065
1878
1675
1825
1824
4         11
4         11
½       11
2         11
3½     11
6         11

I Liga 2006 – ASSz Miedź Legnica – 6 miejsce

1
2
3
4
5
6
k+
I++
I
I
k+
I+
Jakub Maciejczak
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Piotr Sabuk
Ewa Przeździecka
Elżbieta Nawrot
2219
2053
1975
2045
2066
1816
6         11
3½     11
5½     11
5         11
8         11
7         11

I Liga 2005 – ASSz Miedź Legnica – 2 miejsce

1
2
3
4
5
6
m
I+
I
I
k
I
Jacek Stopa
Mateusz Dubiński
Arkadiusz Bebel
Piotr Sabuk
Dominika Hermanowicz
Elżbieta Nawrot
2460
2067
1990
1985
2079
1800
8½     11
5½     11
5          11
6½     11
6½     11
8½     11

I Liga 2004 – ASSz Miedź Legnica – 9 miejsce

1
2
3
4
5
6
m
I
I
I
k
I
Jacek Stopa
Mateusz Madera
Mateusz Dubiński
Arkadiusz Bebel
Dominika Hermanowicz
Katarzyna Adamowicz
2304
1991
2002
2000
2099
1800
7           11
2½      11
4          11
7½      11
4½      11
4          11

I Liga 2003 – ASSz Miedź Legnica – 10 miejsce

1
2
3
4
5
6
k
k
I
II
k+
I
Krystian Singer
Dominika Hermanowicz
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Anna Socha
Wioletta Sobierska
2205
2088
2077
1800
2126
1800
3         11
4         11
2         11
1½     11
5½     11
7½     11

I Liga 2002 – ASSz Miedź Legnica – 5 miejsce

1
2
3
4
5
6
m
I++
I
I
k+
I++
Grzegorz Gajewski
Krystian Singer
Mateusz Dubiński
Adam Oksiński
Dominika Hermanowicz
Ewa Przeździecka
2388
2158
2000
2000
2104
1900
6½      11
7           11
4           11
1½       11
6           11
10         11

I Liga 2001 – ASSz Miedź Legnica – 7 miejsce

1
2
3
4
5
6
m
I++
I+
II+
k+
k
Aleksander Miśta
Krystian Singer
Bartosz Pawłowski
Paweł Szumilas
Anna Socha
Dominika Hermanowicz
2406
2169
2106
1800
2058
2059
8


3

11
11
11
11
11
11

I Liga 2000 – ASSz Miedź Legnica – 5 miejsce

1
2
3
4
5
6
m
k
I
II
k+
I++
Aleksander Miśta
Piotr Łopusiewicz
Bartosz Pawłowski
Andrzej Rachwalski
Anna Socha
Dominika Hermanowicz
2454
2241
2093
1800
2097
1900

7
4

6
11
11
11
11
11
11

I Liga 1999 – ASSz Miedź Legnica – 6 miejsce

I Liga 1998 – ASSz Miedź Legnica – 7 miejsce

1
2
.
3
4
.
5
6
mm
I+
I
I
II
II
I+
I+
Łukasz Cyborowski
Piotr Łopusiewicz
Krzysztof Skorobogaty
Paweł Poniatowski
Aleksander Czubak
Rafał Hejbucki
Jolanta Puzio
Anna Socha
2390
2115
2125
2110
1800
1800
1900
1900
9
4
0

4
½

7
11
9
2
11
9
2
11
11

I Liga 1997 – ASSz Miedź Legnica – 6 miejsce

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.